taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7698
Euro
7.3329
Altın
1658.96
Borsa
92071.13
Gram Altın
361.455
Bitcoin
49066.18

Sarıgül çağırdı Taksim'e gelen olmadı

CHP İstanbul İl Başkanlığı, Başbakan Erdoğan ve Bilal Erdoğan tarafından gerçekleştiği iddia edilen konuşmalar ile ilgili olarak Taksim'de eylem yaptı.


Whatsapp ile paylaş
Sarıgül çağırdı Taksim'e gelen olmadı

Henüz kendisine ait 37 gayrimenkulle ilgili iddialara yanıt dahi vermeyen Mustafa Sarıgül'ün halkı Taksim'de Yolsuzluk Mitingi'ne çağırdı fakat mitinge katılım oldukça azdı. 

Taksim'de yapılan Yolsuzluk Eylemi için CHP İstanbul Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül bütün İstanbulluları davet etti. 

BEKLENENDEN DAHA AZ BİR KATILIM

CHP İstanbul Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül'ün de katıldığı eylemin duyurusu günler öncesinden yapıldı ancak katılım olmadı. Eylem için yapılan açıklamada,"Cumhuriyet tarihinin en büyük yolsuzluk faaliyetleri ve iktidarın yolsuzlukları örtbas etme çabaları CHP İstanbul İl Başkanlığı öncülüğünde protesto edilecektir" denilmişti. 

Sarıgül çağırdı Taksim'e gelen olmadı

Taksim'de düzenlenen Yolsuzluk Mitingi'ne beklenen katılım gerçekleşmedi. Belli bir yoğunluk olsa da daha çok kalabalık olması bekleniyordu. Günün hemen her saati yoğun bir kalabalık potansiyele sahip Taksim'den çekilen fotoğraflar, Sarıgül'ün çağrısına kulak asanların ne kadar az sayıda olduğunu gösterdi. 

Sarıgül çağırdı Taksim'e gelen olmadı

AYLİN KOTİL DE ORADAYDI

Mustafa Sarıgül'ün, bütün vatandaşları davet ettiği Yolsuzluk Mitingi'ne ilk katılanlardan biri, eski eşi ve Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Aylin Kotil oldu. 

Sarıgül çağırdı Taksim'e gelen olmadı

SARIGÜL'DEN NEFRET EDİYORDU

Aylin Kotil adaylık mevzularından önce Sarıgül hakkında çok sert ithamlarda bulunmuştu. Ayrıldıktan sonra yeniden bir araya gelmeleri için iki oğulları da seferber olmuş, hem anne hem de babalarına baskı yapmışlardı. Ancak Mustafa Sarıgül ve Aylin Kotil yeniden evlenmek bir yana, hiçbir şekilde aynı karede bile yer almamışlardı.

"AYNI HAVAYI BİLE SOLUMAK İSTEMEM"

Aylin Kotil Sabah yazarı Sevilay Yükselir'e Mustafa Sarıgül için "O adamla aynı havayı bile solumak istemem. Yer yerinden oynasa bir araya gelmem. Midem bulanıyor adını duydukça" bile demişti. 

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir