taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6235
Euro
7.3032
Altın
1587.36
Borsa
89643.71
Gram Altın
338.07
Bitcoin
41763.5

Mustafa Sarıgül'ün yeni seçim vaadi: Tüp bebek

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Bağcılar'da yaptığı konuşmasında seçim vaadi olarak çocuğu olmayan ailelere tüp bebek müjdesi verdi.


Whatsapp ile paylaş

Mustafa Sarıgül'ün yeni seçim vaadi: Tüp bebek

Şişli Belediye Başkanı ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, yerel seçim kampanyalarına devam ediyor. Bağcılar’da esnafı ziyaret eden Mustafa Sarıgül Bağcılar Meydanı’nda vatandaşlara hitap etti.

Mustafa Sarıgül'ün yeni seçim vaadi: Tüp bebek

SARIGÜL'DEN ÇOCUKSUZ AİLERE TÜP BEBEK MÜJDESİ

Vatandaşlara çocuklarıyla birlikte hayırlı ömürler dileyen Mustafa Sarıgül, çocuğu olamayan annelere tüp bebek müjdesi verdi. Sarıgül, “İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni aldığımız andan itibaren özellikle çocuğu olmayan anneler ve aileler için İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde tüp bebeği geliştireceğim. Milyar dolarlık bütçeler var. Oradan tüp bebeğe de özellikle bütçe ayıracağım” şeklinde konuştu.

'CAMİLERİN BAKIMLARI ÜCRETSİZ OLACAK'

İstanbul’da ibadethanelerin bakımlarını ücretsiz yapacaklarını belirten Sarıgül, “İstanbul’da bütün camilerin bakımlarını, onarımlarını yurttaşlarımızdan bir tek kuruş para almadan Şişli’de yaptığımız gibi yapacağız. Camiler de, cemevleri de bizim” ifadelerini kullandı.

İstanbul’da kin ve nefret dönemini sona erdireceklerini ifade eden Sarıgül, “İstanbul yolu şefkat, huzur, birlik ve beraberlik yolu olacak” dedi. 

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir