taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.468
6.20155
1211.225
93287.16
213.355

'Mutluyuz' dediler, iki cep telefonunu çaldılar

Adana'da, cep telefonu mağazasına, plakaları 'Evleniyoruz' ve 'Mutluyuz' yazıları ile kapatılan otomobille gelen 2'si kadın 3 kişi, 1500 lira değerindeki iki cep telefonunu alarak kaçtı.

DHA | 10.09.2018 - 09:17..

Seyhan İlçesi Kıbrıs Caddesi'ndeki  bir cep telefonu mağazasında meydana geldi. Aldulvahap Kızıl'ın (36) işlettiği mağazanın önünde, plakaları 'Evleniyoruz' ve 'Mutluyuz' yazıları ile kapatılan otomobil durdu.

TELEFONU OTOMOBİLDE BULUNAN KADINA VERDİ

Araçtan inen 50 yaşlarındaki kimliği belirsez bir kişi işyerine gelerek, "Eşimin cep telefonu suya düştü, düğünümüz var yola gideceğiz. Yeni bir telefon almamız gerek." dedi. 1500 lira değerinde bir telefon beğenen şüpheli, Kızıl'a hesap kartı vererek parayı buradan çekmesini istedi.

Kızıl da yanında çalışan personele kartı verip, parayı yan komşusunun post cihazından çekmesi için gönderdi. Bu sırada şüpheli, aldığı cep telefonunu otomobilde bulunan kadına verdi. Tekrar iş yerine gelen şüpheli, bu kez bir telefon daha almak isteğini belirtti.

'Mutluyuz' dediler, iki cep telefonunu çaldılar

HIRSIZLARDAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Beğendiği diğer telefonu da alan şüpheli, tekrar otomobile döndü. Kızıl'ın dalgınlığından faydalanan şüpheli olay yerinden kaçtı. Bir süre sonra iş yerine dönen Kızıl'ın personeli, kartın şifresinin yanlış olduğunu söyledi. Olayın ardından güvenlik kamerası görüntüleriyle karakola giden Kızıl, hırsızlardan şikayetçi oldu.

"ŞİKAYETÇİYİM"

2 ay önce iş yerini devraldığı ve borcu olduğunu belirten Kızıl, "İş yerime geldiler. Otomobilin plakaları 'Evleniyoruz' ve 'Mutluyuz' yazılarıyla kapalıydı. 'Mutluyuz' dediler, benim mutlu mutlu 2 cep telefonumu çaldılar. Şüphelilerden geri sadece banka kartı kaldı, şikayetçiyim." dedi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

'Mutluyuz' dediler, iki cep telefonunu çaldılar

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)