taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.48025
6.1944
1207.825
93287.16
212.588

MYK'dan Erdoğan'a içiniz rahat olsun mesajı

Türkiye'nin 12'nci Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan son MYK toplantısında nasihat niteliğinde değerlendirmelerde bulundu.

23.08.2014 - 09:30..

MYK'dan Erdoğan'a içiniz rahat olsun mesajı

Erdoğan, parti içinde birlik ve beraberlik görüntüsünü bozacak açıklamalardan kaçınılması gerektiğine dikkat çekerek, hem Davutoğlu'nun hem de AK Parti'nin başarısı için kurmaylarından çok çalışmalarını istedi.

''BU BÜYÜK BİR SINAVDIR''

Erdoğan özellikle paralel yapı ile mücadele ve ekonomi konusunda kararlılığının aynen sürdürülmesi gerektiğini belirterek, “Benim dönemimde gösterilen performansın aynısını bekliyorum. Kimse rehavete kapılmasın. Partimizin başarısı ülkemizin de başarısıdır. Önümüzde 2015 seçimleri var. Bu AK Parti için büyük bir sınavdır. Herkese partimizin kurumsallaştığını göstermeliyiz” dedi.

''GÖNLÜNÜZ VE İÇİNİZ RAHAT OLSUN''

Türkiye gazetesinin haberine göre; MYK üyeleri de tek tek söz alarak, Davutoğlu'nun başarası için hep birlikte çalışacaklarını belirtti, “Gönlünüz ve içiniz rahat olsun, emanetiniz bize teslim. Merak etmeyin” değerlendirmesini yaptı.

Erdoğan, MYK toplantısında zarflardan en çok Davutoğlu isminin çıktığını anlattı. Erdoğan, mevcut Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile adı genel başkan adayları arasında geçen Numan Kurtulmuş'la ilgili bir değerlendirme yapmadı.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)