taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5784
Euro
7.2504
Altın
1620.83
Borsa
88059.46
Gram Altın
343.197
Bitcoin
42040.67
fuzulev

Necati Şaşmaz turizm yatırım şirketi kurdu

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'dan dev yatırım...


Whatsapp ile paylaş

Necati Şaşmaz turizm yatırım şirketi kurdu

Necati Şaşmaz turizm yatırım şirketi kurdu

Daha önce Kıbrıs'ta yapmak istediği otel yatırımını izin iptali nedeniyle tamamlayamayan Kurtlar Vadisi'nin Polat AlemdarNecati Şaşmaz, Pana Film ekibiyle bir turizm yatırım şirketi kurdu. 10 milyon TL sermayeli yeni şirket Pana Turizm Yatırım'ın ticaret konusu oteller.. Şaşmaz da yeni kurulan şirketin %21 hisselerine sahip.

EN BÜYÜK ORTAK PANA FİLM

The Wall Street Journal'dan Ayşegül Akyarlı Güven'in haberine göre; 10.7 milyon TL sermayeli şirket Şubat ayında kuruldu. En büyük ortağı %26'lık payıyla Pana Film. Necati Şaşmaz, Necati Şaşmaz'ın ağabeyi ve Kurtlar Vadisi'nin yapımcısı Hilmi Zübeyr Şaşmaz'ın da %21'şer payı olduğu şirkette Kurtlar Vadisi'nin senaristi Cüneyt Aysan da ortaklar arasında yer alıyor.

Necati Şaşmaz turizm yatırım şirketi kurdu

Son olarak, Gezi olayları sonrasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmenin ardından adından sıkça söz edilen Necati Şaşmaz aslında otelcilik mezunu. Kıbrıs'a dev bir otel ve film platosu kurmak için 2012 yılında harekete geçmişti. Ancak, KKTC'nin Karpaz Yarımadası'ndaki bu büyük inşaatın izinleri, Bakanlar Kurulu tarafından koruma altında olduğu gerekçesiyle iptal edilmişti.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir