taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7643
6.5539
1410.14
94930.21
260.66

Nejat İşler'in son durumu

Ünlü oyuncu Nejat İşler‘den haber var.

20.01.2014 - 08:57..
Whatsapp ile paylaş

Nejat İşler'in son durumu

Şiddetli akciğer enfeksiyonuna bağlı solunum ve çoklu organ yetmezliği nedeniyle Bodrum'da tedavi altına alınan Nejat İşler'in durumu ciddiyetini koruyor. 48 saattir Acıbadem Hastanesi'nde yoğun bakımda tutulan İşler'in kan değerlerinin ve tansiyonunun normale döndüğü ve tedaviye cevap verdiği belirtildi.

Acıbadem Bodrum Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın Aksoy, şu bilgileri verdi:

"KRİTİK SÜREÇ DEVAM EDİYOR"

"17 Ocak 2014 tarihinde hastanemizin acil servisine başvuran değerli sanatçımız Nejat İşler'in yoğun bakım servisindeki tedavisi sürüyor. İlk açıklamamızda belirttiğimiz gibi Nejat İşler'e ilk müdahale acil servisimizde yapılmıştı. Şiddetli akciğer enfeksiyonuna bağlı solunum yetmezliği ve enfeksiyonun çok ilerlemiş olmasına bağlı olarak septik şok tablosu saptanmıştı. Gelişen septik şok sonucunda ayrıca akciğerlerinin çok ciddi şekilde etkilendiği, böbrekler, kalp ve kan hücreleri ile karaciğerinin de bu durumdan olumsuz etkilendiği tespit edilmişti. Hastanemizin yoğun bakım servisinde tedavisi devam etmekte olan sanatçı Nejat İşler'in sağlık durumu halen kritik süreçtedir.

"TEDAVİLERE OLUMLU YANIT VERMEYE BAŞLADI"

Bununla birlikte uygulanan, yoğun bakım bölümüne özgün destek tedavilere ve planlanan diğer tedavilere adım adım olumlu yanıt vermeye başlamıştır. Son 12 saat içerisinde gerek organ fonksiyonlarında gerekse laboratuvar testlerinde görülen olumlu gelişmelere rağmen hayati tehlikesi azalmakla birlikte devam etmektedir. Hastamıza verilen solunum ve dolaşım desteği halen devam etmektedir. Ayrıca böbrek destek tedavisine başlanmıştır. Nejat İşler'in tedavisi yoğun bakım, enfeksiyon hastalıkları, hematoloji, göğüs hastalıları, genel cerrahi, kardiyoloji, gastroentroloji hekimlerimizin çok disiplinli kontrolünde devam etmektedir."

NEJAT İŞLER'İ SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Anne-babasının başından ayrılmadığı Nejat İşler'in yakınları ve meslektaşları da ilçeye akın etti. Güven Kıraç, Şevval Sam, Meltem Cumbul, Derya Şensoy'un yanı sıra eski sevgilisi Berrak Tüzünataç'ın da hastaneye geldiği öğrenildi.

SOSYAL MEDYADA DA GÜNÜN KONUSU

İşler'in durumu sosyal medyada da günün konusu oldu. İbrahim Tatlıses, Cem Yılmaz, Belçim Bilgin, Gülben Ergen gibi isimler twitter üzerinden şifa diledi.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir