taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3697
6.0989
1245.59
89961.91
215.214

Nur Fettahoğlu acilen boşanmak istedi

Mahkemenin boşanmak için ileri bir tarihe gün vermesi üzerine çift, daha erken boşanabilmek için bu defa başka bir Aile Mahkemesi’ne dava açtı.

29.01.2015 - 08:52..
Whatsapp ile paylaş

NUR FETTAHOĞLU

Muhteşem Yüzyıl dizisinde “Mahidevran Sultan” ve “Aşk-ı Memnu” dizisinde de “Peyker” rolüyle ünlenen oyuncu Nur Fettahoğlu iş adamı Levent Veziroğlu’ndan tek celsede anlaşmalı olarak boşandı. 15 aylık evli çiftin birbirlerinden nafaka ve tazminat talebi olmadı. Nur Fettahoğlu, avukatı Dilek Gürsan aracılığıyla üç gün önce İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurdu.

AİLE MAHKEMESİ'NE DAVA AÇTI

Güneş'te yer alan habere göre, Mahkemenin boşanmak için ileri bir tarihe gün vermesi üzerine çift, daha erken boşanabilmek için bu defa başka bir Aile Mahkemesi’ne dava açtı. Boşanma kararı alan Fettahoğlu’nun yaklaşık iki hafta önce kocasıyla birlikte oturdukları Rumelihisarı’ndaki evden ayrılıp annesinin yanına yerleştiği haber olmuştu.

Çift, daha önceden yayın yasağı ve gizlilik kararı aldırıldığı için gizli görülen duruşmada da boşanma isteklerini tekrarladı. Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını iddia ederek fikren ve ruhen uyuşamadıklarını mahkemede anlatan davacı Nur Fettahoğlu, “anlaşmalı olarak eşimden boşanmak istiyorum” dedi.

10 DAKİKA SÜRDÜ

Davalı koca Levent Veziroğlu da boşanmak isteyen eşiyle anlaştıklarını ve boşanma konusunda kararlı olduklarını ifade etti. Yaklaşık 10 dakika süren duruşmanın ardından kararını açıklayan mahkeme, çiftin boşanmasına karar verdi. Mahkeme tarafların isteği doğrultusunda birbirlerine herhangi bir maddi manevi tazminatın yanı sıra nafaka ve mal paylaşımında bulunmamalarına karar verdi.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir