taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5756
Euro
7.2482
Altın
1615.9
Borsa
88059.46
Gram Altın
341.635
Bitcoin
42299.77
fuzulev

Nur Fettahoğlu: Evlat acısını yaşadım - izle

Muhteşem Yüzyıl’da Şehzade Mustafa’nın idam sahnesi izleyenleri derinden etkiledi.


Whatsapp ile paylaş
Nur Fettahoğlu: Evlat acısını yaşadım - izle

Muhteşem Yüzyıl'da sürekli Hürrem'in gölgesinde kalan Mahidevran'ı canlandıran, özel hayatında da bir türlü yüzü gülmeyen Nur Fettahoğlu"Çekimlerde gerçekten ağladık. Anne olmadan evlat acısını yaşadım" diye konuştu.

Nur Fettahoğlu: Evlat acısını yaşadım - izle

Dizinin bugün yayınlanacak bölümünde ise Mustafa'nın annesi Mahidevran Sultan'ın oğlunun ölüm haberiyle yaşadığı acı ekrana gelecek.

Muhteşem Yüzyıl 124.Bölüm 1. Fragmanı - izle

Muhteşem Yüzyıl 124.Bölüm 2. Fragmanı - izle

"EVLAT ACISINI YAŞADIM"

Vatan'da yer alan habere göre, Dizide Mahidevran’ı canlandıran Nur Fettahoğlu, o sahnede yaşadıklarını şöyle attı: “Çok zordu, resmen kanırtarak oynadım. O sahnede kimse numara yapmadı. Hepimiz gerçekten ağladık. Gerçek hayatta çocuğum yok, anne değilim. Dizide anne olmadan en büyük acıyı evlat acısını yaşadım."

"ÇEKİMLER BİTTİKTEN SONRA DA AĞLADIK"

Mahidevran'ın neler yaşadığını düşündüm. Ne kadar büyük bir acı, nasıl ağır bir şey... Çekimler bittikten sonra da belli bir süre gözyaşlarımızı durduramadık. Ne zamanki set bitti, o zaman gerçeğe döndük.

Yüzüm özel bir makyajla yaşlandırıldı. Ağlarken makyajın akıp, dağılmasından korktum. Bana 'Hiç korkma makyajın aksın, konsantrasyonunu sakın bozma" dediler. Ben de öyle yaptım. Çok uzun saatler süren çok zor bir sahneydi."

 

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir