taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

Obama'dan sosyal mesajlı BuzzFeed videosu - İzle

ABD Başkanı Barack Obama popüler sosyal medya sitesi "Buzzfeed"e bir röportaj verdikten sonra, sitenin havasına uygun bir videoda rol aldı.


Whatsapp ile paylaş
Obama'dan sosyal mesajlı BuzzFeed videosu - İzle

barack obama

BuzzFeed sitesinin “Tüm dünyanın yaptığı, ama kimsenin hakkında konuşmadığı şeyler” adlı videosunda, Obama kendi fotoğraflarını çekti, konuşmasına çalıştı ve ayna karşısında yüz mimikleri yaptı.

MUHALİFLERE DE GÖNDERME YAPTI

Videonun bir yerinde internetin favori kararkterlerinden biriyle rol alan Obama, büyük bir kurabiyeyi bir bardak süt içerisine daldırmaya çalışırken, ABD’de özellikle muhaliflerin her sorunu başkana bağlamak için kullandığı bir ifade olan “Teşekkürler Obama” sözlerini kullandı. Daha sonra ofisinde hayali basketbol atışları yaptı.

Obama'dan sosyal mesajlı BuzzFeed videosu - İzle

SAĞLIK SİGORTASINA DİKKAT ÇEKTİ

Youtube’da yayınlanan video ABD’li gençlerin dikkatini zorunlu sağlık sigortası programına (Obamacare) ve 15 Şubat’ta bitecek olan kayıt süresine çekmeyi ve bir yandan da Başkan Barack Obama’nın programlarının kapsamını geleneksel iletişim yöntemlerinin ötesinde arttırmayı amaçlıyor.

Yılbaşından bu yana Başkan Obama, ABD’li gençler arasında oldukça popüler olan “BuzzFeed” ve “Vox” internet sitelerine röportajlar verdi.

Ayrıca Ocak ayında üç ünlü Youtube kullanıcısıyla konuştu. Son aylarda da “The Daily Show” ve “The Colbert Report” gibi siyasi mizah programlarına katıldı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir