taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.518
Euro
7.217
Altın
1619.7
Borsa
87783.81
Gram Altın
339.805
Bitcoin
40889.88
fuzulev

Öğrenciler için okul bahçesinde mangal partisi yapıldı

Aksaray’da, Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrencilerin başarı ve motivasyonları için mangal partisi yapıldı.

İHA | 25.12.2015 - 11:22..
Whatsapp ile paylaş

Lisenin bahçesinde gerçekleştirilen mangal partisine lise müdürü Hızır Faruk Maraşlıoğlu, çok sayıda öğretmen, okul yetkilileri ve öğrencilerin yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsrafil Aktürk de katıldı.

"ÖĞRENCİLERİ SINAV STRESİNDEN UZAK TUTMAK İSTİYORUZ"

Sucukları mangalda pişiren öğretmenler, öğrencilere ikram ederek sohbet etti. Rehberlik ve Psikolojik Danışman Fatma Çetinkaya yaptığı açıklamada, “Öğrencileri sınav stresinden uzak tutmak için her yıl düzenlediğimiz bir etkinlik. Böylelikle soğuk bir günde çocuklarla sıcak bir ortam oluşturarak hem birbirleri ile olan iletişimlerini sağlıyoruz, hem de güzel bir gün geçirmeleri ve sınav stresinden uzak kalmalarını amaçlıyoruz” dedi.

Öğrenciler için okul bahçesinde mangal partisi yapıldı

Bu tür faaliyetlerin devam etmesini isteyen öğrenciler ise, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti. Okul idarecileri de, öğrencilerin başarı ve motivasyonlarını artırmak için bu tür faaliyetlere devam edeceklerini kaydetti.

Öğrenciler için okul bahçesinde mangal partisi yapıldı

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir