taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.477
6.19455
1201.979
92708.56
211.709

Öldürülen darbeci general Semih Terzi'nin eşi tutuklandı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü darbe soruşturmasında darbeci Tuğgeneral Semih Terzi'nin doktor eşi Nazire Terzi tutuklandı.

Ajanslar | 17.08.2016 - 08:46..

Öldürülen darbeci general Semih Terzi'nin eşi tutuklandı

Şehit Astsubay Ömer Halisdemir tarafından öldürülen Tuğgeneral Semih Terzi’nin doktor eşi Nazire Terzi’nin, GATA’ya giderek usulsüz şekilde otopsi raporunu sorgulatmaya çalıştığı belirlendi.

Habertürk Gazetesi'nden Fevzi Çakır'ın haberine göre gözaltına alınan Nazire Terzi, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest kalmıştı. Terzi, mal varlığını kız kardeşine devretmek için vekâletname çıkarma talebini geri çeviren noteri tehdit ettiği gerekçesiyle yeniden gözaltına alındı.

TUTUKLANDI

Ankara Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçları Soruşturma Bürosu’nda görevli savcı tarafından sorgulanan Terzi, tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildi. Önceki gün hâkim karşısına çıkan Terzi, “FETÖ’ye üye olma” suçlamasıyla tutuklandı.

MESAJ ATTIĞI ORTAYA ÇIKTI

İfadesinde “Kocam evde FETÖ ile ilgili herhangi bir şey anlatmadı” diyen Nazire Terzi, 15 Temmuz’da uçakların uçmaya başlaması üzerine eşine “İyi misin?” yazılı mesaj attığını, ancak hemen cevap alamadığını aktardı. Terzi, “Saat 00.30 sularında mesaj atarak, ‘İyiyim, ortalık karışık, bu gece karşı komşumuzda kal’ dedi. Başka da bir şey söylemedi. Öldürüldüğünü sabah öğrendim” dedi.

Darbeci general Semih Terzi'nin vurulduğu an VİDEO

Darbeci general Semih Terzi'nin vurulduğu an haberiÖldürülen darbeci general Semih Terzi'nin eşi tutuklandı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)