taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.32685
6.1047
1222.8615
94570.9
209.286

Ordu'ya Çikolata Parkı inşa edilecek

Türkiye'de ilk kez hayata geçirilecek Çikolata Park Projesi için geri sayım başladı.

10.11.2015 - 09:43..
Ordu'ya Çikolata Parkı inşa edilecek

w

Çikolata yapım merkezlerinin yer alacağı proje, deniz üstüne yapılan Ordu-Giresun Havalimanı'nın hemen kenarına inşa edilecek. 3 ana bölümden oluşacak projede; gezinti yerleri, butik mağazalar, seyir tepesi, anfi tiyatro ve eğlence mekanları yer alacak. Seyir tepesinde ise Ordu-Giresun Havalimanı görülecek.

GÜLYALI'DA İNŞA EDİLECEK

Ordu'nun Gülyalı ilçesine inşa edilecek projeyle ilgili açıklamalarda bulunan Gülyalı Kaymakamı Mehmet Akif Köse, projenin ilçeye çok fazla katkısının olacağını söyledi. Kaymakam Köse, “Dünyanın dörtbir yerinden gelen misafirlerimizi denizin üzerindeki havalimanımızla ağırlayıp Çikolata Park ile ağızlarını tatlandıracağız” diye konuştu.

Ordu'ya Çikolata Parkı inşa edilecek

EV HANIMLARI ÇİKOLATA ÜRETECEK

Gülyalı Belediye Başkanı Talip Şen ise Çikolata Park Projesi'nin ilçeye bir istihdam alanı açacağını ifade etti. Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı ve Ordu Valiliği işbirliği ile faaliyete geçirilen projeye, belediye tarafından alan tahsis edildiğini kaydeden Şen, "Kaymakamlığımız da çikolata yapım kursları düzenledi. Ev hanımlarımız burada çikolata üretecek" dedi.

Ordu'ya Çikolata Parkı inşa edilecek

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir