taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6241
Euro
7.3023
Altın
1587.07
Borsa
89643.71
Gram Altın
337.655
Bitcoin
41825.45

Orhan Pamuk'a Karolin Fişekçi baskını - izle

Orhan Pamuk’un yabancı dostlarıyla İstanbul Cihangir’deki bir balıkçıda yemek yediğini öğrenen Fişekçi, mekana baskın düzenledi.


Whatsapp ile paylaş
Orhan Pamuk'a Karolin Fişekçi baskını - izle

Orhan Pamuk'a Karolin Fişekçi baskını - izle

Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk, 3 yıl önce New York’taki bir alışveriş merkezinde ressam Karolin Fişekçi ile kol kola fotoğraflanmıştı. Basında “Pamuk’un yeni sevgilisi” haberleri çıkınca Fişekçi sessizliğini bozup, “Orhan, patlamaya hazır bir volkan gibiydi. İkimiz de çetin ceviz insanlarız, bu hoşuma gidiyor” demişti.

Orhan Pamuk'a Karolin Fişekçi baskını - izle

Bu sözler basında yer bulunca, ünlü yazarın avukatları bir ihtarname çekmiş, “Orhan Pamuk en son iki ay önce New York'ta bir alışveriş merkezinde görmüş ondan sonra kendisi ile başka iletişimi ve görüşmesi olmamıştır. Fişekçi müvekkilim Orhan Pamuk'un kız arkadaşı değildir. Muhatap sanki müvekkilim ile temas halinde ve onun onayıyla konuşuyor gibi açıklamalar yapması gerçek dışıdır” demişti.

BALIKÇIYA ESKİ SEVGİLİ BASKINI

Uzun bir aradan sonra Pamuk’un ‘belalısı’ önceki gece yine sahnedeydi. Orhan Pamuk’un yabancı dostlarıyla İstanbul Cihangir’deki bir balıkçıda yemek yediğini öğrenen Fişekçi, gidip masasına oturdu. Bu sırada görüntülendiğini fark eden Pamuk, dosyalarını toplayıp mekânı terk etti.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir