taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.585
Euro
7.2584
Altın
1620.13
Borsa
88059.46
Gram Altın
343.353
Bitcoin
41829.52
fuzulev

Orhangazi'ye SGK binası yapılıyor

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Milletvekili İsmail Aydın ile birlikte iki hafta önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'i Ankara'da ziyaret etmiş ve SGK binası ihalesinin tamamlandığını açıklamıştı.


Whatsapp ile paylaş

Orhangazi'ye SGK binası yapılıyor

ww

Sosyal Güvenlik Kurumu'nun Orhangazi'ye yapacağı hizmet binasının temeli önümüzdeki hafta atılıyor. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Milletvekili İsmail Aydın ile birlikte iki hafta önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'i Ankara'da ziyaret etmiş ve SGK binası ihalesinin tamamlandığını açıklamıştı.

Şubat ayı Meclis toplantısında SGK binasıyla ilgili bilgilendirme yapan Başkan Çağlayan, önümüzdeki hafta temel çalışmalarının başlayacağını bildirdi.

Orhangazi'ye SGK binası yapılıyor

3 AY İÇİNDE TAMAMLANACAK

İnşaatın tamamlanma süresinin 5 ay olduğunu ifade eden Çağlayan, "Orhangazi'de SGK binasının 3 ay içerisinde tamamlanmasını planlıyoruz" diye konuştu.

Hürriyet Mahallesi'ne yapılacak olan SGK binası tamamlandıktan sonra Belediye hizmet binası altındaki kurum şubesi yeni binaya taşınacak. Belediye binasındaki mevcut yer ise Belediye bünyesinde değerlendirilecek.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir