taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3158
6.0935
1223.59
94570.9
209.072

Osmaniye'de adres soranlardan bıkan adam tabela diktirdi

Osmaniye’nin Kadirli ilçesine bağlı Yukarı Çiyanlı köyünde, 5 köyü birbirine bağlayan kavşak üzerinde evi bulunan vatandaş, adres soranlardan bıkınca çareyi kavşak üzerindeki meydana yön tabelası diktirmekte buldu.

10.02.2014 - 10:44..

Osmaniye'de adres soranlardan bıkan adam tabela diktirdi

İlçeye bağlı Yukarı Çiyanlı köyünde ’üç yol ağzı’ olarak bilinen ve Bekereci, Bahadırlı, Sofular, Kayasuyu, Tekerekli köylerini birbirine bağlayan yol kenarında evi bulunan Adem Topalak isimli vatandaş, kavşağa gelen ve gideceği yönü bilmeyenlere yol tarifi yapmaktan bıkınca, üzerinde köy adları ve yönlerini gösterir tabela yaptırarak kavşağa dikti.

''PİJAMALARIMIZLA YOL TARİF EDİYORUZ''

Kavşak yanında sadece kendisinin evi olduğu için gece gündüz demeden kornaya basıp yön soranlardan bıktığını belirten Adem Topalak, “Bu kavşakta tek ev benim evim. Yol bu kavşakta üçe ayrılıyor. Ne yöne gideceğini bilmeyen vatandaşlar kavşakta araçlarıyla duruyor. Birde kornaya basıyorlar. Gece demiyoruz gündüz demiyoruz pijamalarımızla dışarı çıkıyoruz birde vatandaşa yol tarif ediyoruz. Ben de üzerine köy adları yazılı tabela yaptırdım kavşağa diktim. Bu tabelalardan sonra Allah’a şükür yön soran eskisi kadar çok olmadı. Yine soruyorlar ama çok az kişi soruyor artık” dedi.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir