taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3338
6.09125
1221.4505
93616.45
209.498

Otobüs şoförlüğü yapan kadın sevgilisini bıçakladı

Adana'da belediye otobüsü şoförü Sevil Çopur, kendisini döven eski sevgilisi 36 yaşındaki Erkan Kış'ı kolundan bıçakladı.

Ajanslar | 05.11.2015 - 13:18..

Adana Büyükşehir Belediyesi'nin Otobüs İşletme Müdürlüğü'nde şoförlük yapan Sevil Çopur, yönetimindeki otobüsle 2000 Evler Mahallesi'nde durağa girdiğinde, bir süre önce ayrıldığı sevgilisi Erkan Kış otobüse bindi.

OTOBÜSTE TARTIŞMAYA BAŞLADILAR

Yolcuların şaşkın bakışları arasında ikili tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Sevil Çopur'u otobüsten indiren Kış, vurmaya başladı.

SEVGİLİSİNİ BIÇAKLADI

Eski sevgilisinin elinden kurtulup otobüse binen Sevil Çopur, sürücü koltuğunun yanında duran bıçağı alıp inerek Erkan Kış'ı kolundan yaraladı. Erkan Kış yaralı halde kaçarken, aldığı darbeler nedeniyle Sevil Çopur da baygınlık geçirdi.

Yolcuların çağırdığı sağlık ekiplerinin müdahale ettiği genç kadın, hastaneye götürüldü.

"PARAMI YEDİ, İSTEDİM VERMEDİ"

Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden Erkan Kış, tedavi edildikten sonra ifade için Denizli Polis Merkezi Amirliği'ne götürüldü. Devlet Demiryolları'nda geçit görevlisi olarak çalışan 1 çocuk babası Erkan Kış ifadesinde, eşinden boşandıktan sonra Sevil Çopur ile birlikte yaşamaya başladıklarını söyleyerek, "Paramı yedi, istedim vermedi. Bu yüzden aramızda anlaşmazlık vardı" dedi. Birbirlerinden şikayetçi olan çift, sorgularının ardından adliyeye sevk edilecek.

Otobüs şoförlüğü yapan kadın sevgilisini bıçakladı

Otobüs şoförlüğü yapan kadın sevgilisini bıçakladı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)