Petrol
93.22
0.95%
Euro
18.2764
0.17%
Dolar
17.9606
0.26%
Altın
1.023
0.19%
Borsa
2938
0.86%
Bitcoin
430.281
-0.99%
28ºC
İstanbul
Güneşli 28 C

  Aracını samimi bir dille ilana veren Türk ilgi çekti

  Fırat Demirhan otomobilini eBay'de satışa çıkardı adını bütün dünya duydu.
  • 22.02.2015 - 14:15
  Aracını samimi bir dille ilana veren Türk ilgi çekti

  Aracını samimi bir dille ilana veren Türk ilgi çekti #1

  Almanya’nın Hagen kentinde oturan 29 yaşındaki Fırat Demirhan adlı bir Türk genci E-bay açık arttırma sitesine verdiği uzun ve sevimli ilanıyla Almanya’da gündeme oturdu.

  SAMİMİ İLAN BEĞENİ TOPLADI

  Türk genci, çok sevdiği arabası için verdiği 'Kız arkadaşımın isteği üzerine aracımı satmak zorundayım' başlıklı ilan büyük ilgi çekti. Demirhan, sayfalarca kız arkadaşının hamile kalması nedeniyle ve aracın bebek geldiğinde kendilerine küçük geleceğini detaylı ve oldukça samimi bir dille anlatması üzerine, ilan 150 bin kişi tarafından okuyunca internet fenomeni haline geldi.

  Aracını samimi bir dille ilana veren Türk ilgi çekti #2

  YENİ ARAÇ HEDİYE EDİLECEK

  Tüm basının peşine düştüğü Türk genci bir anda Almanya’da gündeme oturdu. Satışa sunduğu otomobilin üreticisinin üst düzey yöneticilerinden Karl-Thomas Neumann Twitter'dan yaptığı açıklamada kendisine bir otomobil hediye istemek istediklerini belirtti.

  JAPONYA’DAN BİLE GÖRÜŞME TEKLİFİ ALDI

  WAZ’ın haberine göre Fırat Demirhan’ın ünü dünyaya yayıldı. Fırat’ın sevimli usüluyle uzun yazma yeteneğine hayran olan bir çok reklam şirketinin kendisine metin yazıcı olarak çalışması için  teklifinde bulunduğu haberde yer aldı. Çok sayıda televizyon ve gazetenin  Fırat Demirhan’la röportaj için Hagen’e gittiği öğrenilirken, Japonya’dan da televizyon kanallarının görüşme isteğinde bulundukları haberlerde yer aldı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir