Euro
9.4762
0.31%
Dolar
7.813
0.53%
Altın
461.42
0.24%
Borsa
1.331
0%
Bitcoin
149.002
1.84%
10ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 10 C

  Mercedes C serisi internete sızdı - Foto Galeri

  2014 Mercedes-Benz C-Serisi’nin üzerindeki örtü bugün internete sızan yeni görseller ile tamamen kalktı.
  • 30.10.2013 - 15:13
  Mercedes C serisi internete sızdı - Foto Galeri

  Mercedes C serisi internete sızdı - Foto Galeri #1

  Geçtiğimiz Nisan ayında casus kameralar tarafından ilk kez görüntülendiğinde yeni nesil C-Serisi'nin tasarımı hakkında konuşmak pek mümkün değildi. Şimdi ise Diariomotor internet sitesi tarafından sızdırılan resmi fotoğraflar ile markanın amiral gemisi S-Serisi'nin küçültülmüş bir versiyonu gibi görünen W205 jenerasyon C-Serisi resmen karşımızda.

  Mercedes C serisi internete sızdı

  DAHA İYİ BİR HAVALANDIRMA SİSTEMİ

  Almaya merkezli otomobil firması, 2014 Mercedes-Benz C-Serisi modeliyle kişilere ilk olarak çok daha iyi bir havalandırma sistemi sunacak. Dahili GPS sistemi ile tünele girildiğini otomatik olarak algılayabileceği belirtilen araç, havalandırma sistemini kapatarak içeriye tünel içerisinde biriken zararlı gazları almayacak, iyonlaştırıcı sistemiyle kötü kokuları ortadan kaldırabilecek ve özel bölmesine yerleştirilen şişe kokuları havalandırma sistemi üzerinden aracın her noktasına aktarabilecek.

  İkinci olarak ise aracın ön koltukları arasında yer alan bölüme bir adet dokunmatik kontrol ünitesi yerleştirileceği söylenen firma ve bu sayede ana ekranın çok daha rahat bir şekilde yönetilmesine imkan tanıyacak. Aynı zamanda otomatik şerit kontrol sistemiyle sürücülerin yolda kalmasına yardımcı olacağı belirtilen 2014 Mercedes-Benz C-Serisi, yolcu koltuğu üzerine çocuklara özel koltuklardan konulduğunu sensör sistemiyle algılarsa bu bölümdeki hava yastıklarını kapatacak, bu sayede de sıkışma gibi olumsuz durumların önüne geçebilecek.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir