taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

Özge Ulusoy: Beni izleyenler büyük keyif alıyor

Güzel manken Özge Ulusoy, samimi itiraflarda bulundu.


Whatsapp ile paylaş

Özge Ulusoy: Beni izleyenler büyük keyif alıyor

Özge Ulusoy: Beni izleyenler büyük keyif alıyor

Ünlü manken Özge Ulusoy, güzelliği ve zarafetiyle her zaman adından söz ettiriyor. Yoğun iş temposuna rağmen kendisine vakit ayırmaya özen gösterdiğini ve cilt bakımını ihmal etmediğini söyleyen Ulusoy, güzellik sırlarını MAG dergisine anlattı...

Mankenlik dışarıdan bakıldığında çok eğlenceli bir meslek gibi görünüyor. Peki size zor gelen yönleri var mı?
Benim mesleğim, doğru yapıldığında dünyanın en keyifli işi. Bazen çalıştığım ortamlarda o kadar iyi vakit geçiriyorum ki, çalışıyormuşum gibi bile hissetmiyorum. Her yere zamanında yetişen, birçok işi bir arada organize edebilen bir yapım var. Bu yüzden mankenliğin bana zor gelen bir yanı yok açıkçası.

"BENİ İZLEYENLERİN KEYİF ALDIĞINI BİLİYORUM"

Mankenliğin dışında 'HeyCanlı' isimli bir magazin programı da sunuyorsunuz. Hemen hemen her gün televizyonda olmak nasıl bir yaşam sistemini beraberinde getiriyor?
Magazinin içinde olup bu işi çok doğru yapan insanlar görüyorum ve ben de böyle bir ekiple çalışıyorum. Programı hazırlayan tüm ekip arkadaşlarım tek kelimeyle harika! Şu ara sadece haftada bir gün ekrandayım ama ben ekranda olmayı seviyorum. Beni izleyenlerin de bundan keyif aldığını görüp mutlu oluyorum. Kendimi geliştirmek için çabalayarak ilerlemeye çalışıyorum. Ekranlarda kalıcı olmak ve kaliteli işlerle var olmak en büyük hedefim. Bu sene yoğunlukla oyunculuğa eğilmek istiyorum. Gelen teklifleri değerlendiriyorum.

İş hayatındaki yorgunluğunuzu atmak için neler yapıyorsunuz?
Evde ailemle ve arkadaşlarımla vakit geçirmeyi seviyorum. Sevdiklerimin enerjisi beni dinlendiriyor.

"EN BÜYÜK AMACIM EKRANDA KALICI BİR YER EDİNMEK"

İleride kendinizi nerede görüyorsunuz ya da görmek istiyorsunuz?
Öncelikle kendimi iyi bir anne olarak görmek istiyorum. Zamanı gelince de olacağıma inanıyorum. Aynı zamanda da çalışan başarılı bir kadın olarak görmek isterim kendimi. Elbette en büyük amacım; ekranda kalıcı bir yer edinmek... Tabii ikinci üniversitemde eğitimini aldığım küratörlük üzerine de bir şeyler yapmayı hayal ediyorum. Kendi sanat galerime sahip olabilmek de isteklerim arasında.

CİLT BAKIMI ÇOK ÖNEMLİ

Bize son olarak güzellik sırlarınızdan bahseder misiniz?
Cilt temizliği ve bakımı benim için çok önemli. Kullandığım ürünleri kaliteli seçiyorum. Genelde doğal ürünleri kullanıyorum. Günde 2 litre su içmek, güzel bir cildin en büyük sırrı. Dikkatli beslenmek de tabii...

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir