taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5832
Euro
7.2509
Altın
1618.94
Borsa
88059.46
Gram Altın
343.081
Bitcoin
41757.98
fuzulev

Özgecan'ın katilinin yalan ifadesini baba Aslan bozdu

Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ı acımasızca öldüren Suphi Altındöken'in, Mersin'e götürmek için 100 liraya anlaştıklarını söylediği ifadesini acılı baba Mehmet Aslan yalanladı.


Whatsapp ile paylaş
Özgecan'ın katilinin yalan ifadesini baba Aslan bozdu

Özgecan'ın katilinin yalan ifadesini baba Aslan bozdu

Özgecan'ın katil sanlısı Altındöken'in, yargılama aşamasında indirim hükümlerinden yararlanabilmek için "100 TL" yalanını söylediği ortaya çıktı.

"100 TL'YE ANLAŞTIK"

Dolmuş şoförü Altındöken, ilk ifadesinde, son seferini yapmak üzere olduğunu, bir başka minübüse aktarmak istediği Özgecan'ı acelesi olduğu için 100 TL'ye Mersin'e götürmek üzere kendisiyle anlaştığını söylemişti.  Katil zanlısı, bu yüzden yol güzergahını değiştirdiğini, yolu değiştirince Özgecan'ın kendisine vurarak, biber gazı sıktığını anlatmıştı.

"KIZIMA 20 TL VERMİŞTİM, 100 TL'Sİ OLAMAZ"

Altındöken, tecavüz amacının olmadığını, Özgecan'ın kendisine vurmasıyla kavga çıktığını belirterek, tahrik hükümlerinden yararlanmanın altyapısını oluşturmaya çalışmıştı. Ancak Özgecan'ın ailesi, sabah kızlarına sadece 20 TL verdiklerini, kızlarının başka parası olmadığını, 100 TL vermesinin mümkün olmadığını anlattı.

Özgecan'ın tüm eşyalarını babasıyla yakan Altındöken'in, aleyhine bütün kanıtları da ortadan kaldırmayı planladığı da anlaşıldı.

Özgecan'ın katil zanlısı yakalandı İZLE

Özgecan'ın katilinin yalan ifadesini baba Aslan bozdu

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir