taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
6.0612
6.7743
1285.11
87435.3
250.514

Özgür Özel: Kılıçdaroğlu'nun partisinden terörist çıkmaz

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Eskişehir'de katıldığı aday tanıtım toplantısında genel başkanını savundu, "Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinden terörist çıkmaz" dedi.

İHA | 03.02.2019 - 18:57..
Whatsapp ile paylaş

Özgür Özel, Porsuk Spor Salonu'nda, partisinin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı ve ilçe belediye başkanları tanıtım toplantısına katıldı.

Toplantıya; Özel’in yanı sıra Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, milletvekilleri ve ilçelerin belediye başkan adayları katıldı.

"ENSEYİ KARARTMAYIN"

Burada bir konuşma yapan Özel, "Grubumuzdaki 142 milletvekilinin, Parti Meclisi'ndeki 60 arkadaşımızın ve Genel Başkanımızın en sıcak selamlarını getirdim, kabul buyurunuz. Cumhuriyet Halk Partisi’ne çamur, çukur, çöp diye ithamlarda bulunan, iftiralarda bulunanlar Cumhuriyet Halk Partisi’ni bir takım terör örgütleriyle aynı anda adını anma hadsizliğin de bulunuyorlar. Bunlar bizi üzüyor. Bunların her birine verilecek satır, satır cevabımız var. Ancak siz sakın enseyi karartmayın. Anneciğim, sen bunları televizyonlarda duyduğunda sakın üzülme, dayı, köy kahvesinde televizyonda bunu görünce sakın başını öne eğme, ablacığım sen ev gezmesinde birilerinin televizyonlarda söylediği laflara inananlara sakın sessiz kalma. Onlara deyin ki kardeşim, 432 kilometre hak, hukuk, adalet diye yürüyen her türlü mağdurun ve mazlumun yanında olan dünyanın en namuslu bürokratı ve siyasetçisi Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinden terörist çıkmaz deyin." diye konuştu.

Özgür Özel: Kılıçdaroğlu'nun partisinden terörist çıkmaz

Terörist için ağlayan CHP'linin terörle mücadele sözü haberi
Özgür Özel: Kılıçdaroğlu'nun partisinden terörist çıkmaz

Terörist cenazesi kaldıran CHP'li belediye başkanı aday haberi
Özgür Özel: Kılıçdaroğlu'nun partisinden terörist çıkmaz

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir