taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7381
Euro
7.2846
Altın
1618.75
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.692
Bitcoin
45929.91

Philip Seymour Hoffman dijital olarak canlandırılacak

'Açlık Oyunları' serisinin üçüncü bölümü Mockingjay'de Philip Seymour Hoffman, dijital müdahaleyle sevenlerinin karşısına çıkacak!


Whatsapp ile paylaş

Philip Seymour Hoffman dijital olarak canlandırılacak

Philip Seymour Hoffman dijital olarak canlandırılacak

Geçtiğimiz hafta, talihsiz bir şekilde aramızdan ayrılan ünlü aktör Philip Seymour Hoffman, 'A Most Wanted Man' ve 'God's Pocket' filmlerinin çekimlerini yeni tamamlamıştı.

Ünlü aktör, Açlık Oyunları serisinin devam filmi olan The Hunger Games - Mockingjay'de de ,Plutarch Heavensbee karakteri suretinde yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyordu! Yönetmenliğini Francis Lawrence'ın üstlendiği ve iki bölüm halinde izleyici karşısına çıkacak olan serinin yeni filminin, ikinci kısmının çekimleri devam ederken, ilk kısmı için de post prodüksiyon sürecine girilmişti.

TRON EFSANESİ'NDE DE AYNI TEKNİK KULLANILDI

Yapımcılar, Hoffman'ın zamansız kaybını giderebilmek için, aktörü dijital olarak perdede yeniden canlandırma çözümüne başvurdular. 'Tron Efsanesi' filminde, Jeff Bridges'in hayat verdiği Clu karakterinde kullanılan tekniğe baş vuracak olan teknik ekibin, Hoffman'ı perdeye taşımalarının ne gibi sonuçlar doğuracağıysa şimdilik merak konusu... Serinin üçüncü ayağının ilk kısmı 21 Kasım tarihinde ülkemiz sinema salonlarını ziyaret edecek!

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir