taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
6.0775
6.824
1284.92
86072.28
251.137

Pitbull saldırısına uğrayan çocuk güçlükle kurtarıldı

Gaziantep'te pitbull köpeğinin saldırısına uğrayan bir çocuk güçlükle kurtarıldı. Uzun uğraşlarla kurtulan çocuk, yaralarını unutarak, "Ağabey, Allah'ınızı severseniz bırakmayın" diye yalvardı.

İHA | 08.12.2018 - 11:30..
Whatsapp ile paylaş
Pitbull saldırısına uğrayan çocuk güçlükle kurtarıldı

Gaziantep'te sahibinin elinden kaçan pitbull cinsi bir köpek, sokakta yürüyen 12 yaşındaki Necmettin isimli bir çocuğa saldırdı. Köpeğin sahibi olduğu ileri sürülen ve ismi öğrenilemeyen bir kişi ve çevredeki vatandaşlar, çocuğu kurtarmak için büyük çaba sarf etti.

Pitbull saldırısına uğrayan çocuk güçlükle kurtarıldı VİDEO

UZUN SÜRE KURTARAMADILAR

Çocuğun önce kafasından sonra da kolundan ısıran köpek, çenesine sıkıştırdığı çocuğun kolunu uzun süre bırakmadı. Çocuğun yardımına koşan vatandaşlar, her yolu denemelerine rağmen uzun süre çocuğu kurtarmayı başaramadı.

KAZMA KÜREKLE VURDULAR, SU DÖKTÜLER

Köpeğin önce boğazına sarılan vatandaşlar, kimi zaman ise hayvanın kuyruğundan tutup çektiler. Vatandaşlar zaman zaman ise kazma ve kürekle vurdukları köpeğin üzerine su döktü.

"ALLAH'INIZI SEVERSENİZ BIRAKMAYIN"

Çocuğun kıyafetlerini makasla kesen vatandaşlar uzun uğraşlar sonucu çocuğu köpeğin ağzından kurtardı. Olay esnasında büyük korku yaşadığı görülen çocuk ise kurtulduktan sonra kolunda ve kafasındaki yaraları unutarak, "Ağabey Allah’ınızı severseniz bırakmayın." dedi.

Olayın ardından çocuğun hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Pitbull saldırısına uğrayan çocuk güçlükle kurtarıldı

Pitbull saldırısına uğrayan çocuk güçlükle kurtarıldı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir