taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.9353
6.6199
1277.4
94498.54
243.879

Polise ihbarda bulunan kadından gelen ekiplere tepki

Ereğli'de bileklerini kesip intihar ettiğini ihbar eden genç kadın, yardım için evine gelen sağlık görevlileri ve polise tepki gösterdi.

İHA | 09.12.2015 - 15:05..
Whatsapp ile paylaş

1

Ereğli'nin Uzunmehmet Mahallesi'nde meydana gelen olayda, 18 yaşındaki S.A. sabah eşi işe gidince 112'yi arayarak bileklerini kestiğini söyleyip yardım istedi. Gelen ihbar üzerine genç kadının yaşadığı eve polislerle birlikte gelen 112 sağlık görevlileri beklemedikleri bir tepki ile karşılaştı.

"BUNLAR EVİME GİRİYOR, BEN EŞİMİ İŞE GÖNDERDİM"

112 ve polis ekiplerine kapıyı açmayan genç kadın, komşularının ısrarı üzerine kapıyı açtı. Polis ve 112 sağlık görevlilerinin evine girmesine izin vermeyen genç kadın "Bunlar evime giriyor. Ben eşimi işe gönderdim. Kahvaltı yapıyorum. Kursa gideceğim şimdi" dedi.

"BAŞIM BELAYA GİRECEK"

Kendisinden kimliğini isteyen polisleri içeri almayıp kapıyı kapatmaya çalışan genç kadın "Başım belaya girecek. Ben bir şey yapmadım. Biraz sinirlendim. Sağlık ekiplerini aradım" diyerek tepkisini sürdürdü. S.A. komşularının ısrarı üzerine polise kimliğini vermeyi kabul etti. Polis ve 112 sağlık görevlileri rapor tutup olay yerinden ayrıldı.

Polise ihbarda bulunan kadından gelen ekiplere tepki

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir