Dolar
7.5707
0.318%
Euro
8.9731
0.2144%
Altın
1950.55
0.3271%
Borsa
1111.96
0.117%
G. Altın
475.527
0.8066%
Bitcoin
83057.21
0.4854%
22ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 22 C

  Abdullatif Şener her gün tövbe ediyormuş

  Abdullatif Şener'den AK Parti ve Erdoğan'a çok ağır sözler..
  • 10.09.2012 - 08:19
  Abdullatif Şener her gün tövbe ediyormuş

  Abdullatif Şener her gün tövbe ediyormuş #1

  AK Parti'nin günahlarına ortak olduğu için sürekli tövbe istiğfar ettiğini söyleyen Şener, Erdoğan'ın her yıl örtülü ödenekten yarım katrilyon para harcadığını iddia etti.

  "ERDOĞAN BAŞBAKAN OLDU, KAVGALAR BAŞLADI"

  AK Parti'den ayrıldıktan sonra parti kuran; ancak istediği oy oranını yakalayamayınca kapısına kilit vuran Abdullatif Şener, AK Parti ve Erdoğan'ı anlattı. Yeni Harman dergisine konuşan Şener, Erdoğan ile iplerin başbakan olduğu ilk hafta gerilmeye başladığını daha sonra da koptuğunu söyledi. Erdoğan başbakan olmadan aralarında herhangi bir gerginlik olmadığını, ancak göreve geldiği ilk haftadan itibaren sürekli kavga ettiklerini söyleyen Şener, başbakan yardımcısı olduğu dönemde ise bu tartışmaların şiddetlendiğini anlattı.

  "DİLEKÇEMİ İŞLEME KOYAMADI"

  Röportajında 2002'de Başbakan Yardımcısı olurken Tayyip Erdoğan'ın bütün bakanlarda peşin istifa dilekçeleri aldığını ve kendisinin de verdiğini anlatan Şener, iki bakanın o istifa dilekçeleriyle görevden aldığını söyledi. Sürekli kavga etmelerine rağmen, Erdoğan'ın kendisini görevden alamadığını iddia eden Şener, Ahmet Kekeç'in kendisiyle ilgili eleştirilerine de anlam veremediğini söyledi. Şener, Kekeç ile ilgili Başbakan'ın gazetesinde yazdığı için patronuna hizmet ediyor yorumunda bulundu.

  "AK PARTİ'NİN GÜNAHLARINA ORTAK OLDUĞUM İÇİN TÖVBE EDİYORUM"

  AK Parti'nin başladığı gibi gittiğini, kendisinin de bazı günahlara ortak olduğunu söyleyen Şener, bu günahlar için gece gündüz tövbe istiğfar ettiğini söyledi. Aklına geldikçe tövbe etmeye devam ettiğini ifade eden Şener, Erdoğan ile ilgili oldukça ilginç iddialarda bulundu.

  ERDOĞAN'A AĞIR SÖZLER

  Bugün ülkede yaşananların Bülent Ecevit döneminde yaşanması halinde bütün camilerde Başbakan'a yönelik protestoların olacağını, ancak bugün bunların yaşanmadığına dikkat çeken Şener, Erdoğan'ın her yıl örtülü ödenekten yarım katrilyon lira para harcadığını iddia etti. Ülkede yaşanan tüm özelleştirmelerin her birinin ayrı yolsuzluk hikayesi olduğunu, Cumhuriyet tarihinin en büyük yağmasının yaşandığını ifade eden Şener, Davutoğlu'nun ise Türkiye için yüzkarası olduğunu iddia etti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir