Petrol
86.58
2.77%
Euro
19.2287
-0.09%
Dolar
18.6294
-0.05%
Altın
1.049
0.18%
Borsa
4978
0.31%
Bitcoin
317.890
2.08%
14ºC
İstanbul
Bulutlu 14 C

  AK Parti Grubu'nda ünlü isimler

  Türk halk müziği sanatçısı Şükriye Tutkun ve eski milli oyuncu Tanju Çolak AK Parti Grup Toplantısı'nı izleyenler arasındaydı.
  • 15.11.2016 - 11:47
  AK Parti Grubu'nda ünlü isimler

  Ak Parti'nin bugün yapılan grup toplantısında ünlü simalar dikkat çekti. Başbakan Binali Yıldırım'ın konuşmasını Türk halk müziği şarkıcısı Şükriye Tutkun ve eski millifutbolcu Tanju Çolak da takip etti.

  AK Parti Grubu nda ünlü isimler #1

  AK Parti Grubu nda ünlü isimler #2

  BAKAN SAYAN İLE KONUŞMAYA GELDİ

  Şükriye Tutkun'un Hayata tutananlar programı ile ilgili Aile Bakanı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile görüşmeye geldiği öğrenildi. Tutkun, geçen hafta da AK Parti grubuna gelmiş ancak bakan ile görüşememişti.

  Tutkun Twitter üzerinden şu mesajı paylaşmıştı: "Sayın Başbakan'ımızdan Y.Yurtları ve Hayata Tutunanlar programımızla ilgili bir türlü ulaşamadığımız Aile Bakanıyla konuşmasını istedik."

  AK Parti Grubu nda ünlü isimler #3

   

  Ak Parti'nin bugün yapılan grup toplantısında ünlü simalar dikkat çekti. Başbakan Binali Yıldırım'ın konuşmasını Türk halk müziği şarkıcısı Şükriye Tutkun ve eski millifutbolcu Tanju Çolak da takip etti. Şükriye Tutkun'un Hayata tutananlar programı ile ilgili Aile Bakanı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile görüşmeye geldiği öğrenildi. Tutkun, geçen hafta da AK Parti grubuna gelmiş ancak bakan ile görüşememişti. Tutkun Twitter üzerinden şu mesajı paylaşmıştı: "Sayın Başbakan'ımızdan Y.Yurtları ve Hayata Tutunanlar programımızla ilgili bir türlü ulaşamadığımız Aile Bakanıyla konuşmasını istedik."


  Görüş Bildir