AK Partili aday ayaklı reklam panolarıyla çalışıyor

AK Partili aday ayaklı reklam panolarıyla çalışıyor

Yerel seçimler için Ak Parti'den ilk olarak aday adayı olduğunu açıklayan Kıbrıs, seçmenle buluşmalara devam ediyor.

Düzce Parantez Gazetesi'nden Emrah Tuzcu'nun haberine göre, Türkiye'de bir ilk olarak yürüyen reklam panolarıyla tanıtım yapan Kıbrıs, seçmenlerin dertlerini dinlerken ayaklı panolar da şehrin çeşitli bölgelerini dolaşıyor.

ESNAFLA BULUŞMALARA DEVAM

Kıbrıs, Düzce'li seçmenlere ve bir yandan da Bolu Dağı esnafına kendini tanıtıyor ve bu bağlamda Bolu Dağı esnafının dertlerini dinledi.

"Bizim için her vatandaş aynı. Düzce için sorumluluklarımız var" diyen Kıbrıs şöyle konuştu:

"Birleştirici bir yapıya sahibim, bizde ayrı gayrı yok. Bizim için her vatandaş aynıdır. Bolu Dağı esnafının sorunları bizi bağlamaz diye bir şey yok. Düzce'nin sınırları Bolu Dağı Karanlıkdere Mevkiine kadar devam ediyor. Bu sebepten dolayıdır ki bizlere bu bakımdan iş düşüyor. Bakın Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri nerede? Girişi nereden yapılıyor? Düzce'nin sınırları içerisinde değil mi? İşte o zaman bizlere düşen bir görev var ise yapmaya hazırız. Burada ki esnaf kardeşlerimizin sorunları da bizi bağlar"

AK Partili aday ayaklı reklam panolarıyla çalışıyor

İŞLETME SAHİPLERİ DERT YANDI

Belediye başkanlığına talip olan Kıbrıs'la buluşan Düzceli işletme sahipleri de dilek ve şikayetlerini dile getirdi. Bolu Dağı Tüneli çalışmalarında yer alan işletmelerin "Bolu Dağı ışıklandırması" gibi verilen sözleri yerine getirmediğini söyleyen firma sahipleri, bu ışıklandırmaların yapılmasıyla bölgeye hareket geleceğini belirtti.

TÜRKİYE'DE BİR İLK

Yerel seçim çalışmalarına devam eden Kıbrıs, "Yürüyen Reklam Panosu" olarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdi ve kendi afişlerini taşıyan yürüyen panoları Düzceli seçmenlerle ile buluşturdu.