Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4084
0.04%
Dolar
17.9418
0.05%
Altın
1.039
0.04%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
440.045
-0.30%
24ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 24 C
  AK Partili Küçükaydın: Adana'da bize Vali Coş kaybettirdi

  AK Partili Küçükaydın: Adana'da bize Vali Coş kaybettirdi

  AK Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın, 30 Mart'ta yapılan seçimleri değerlendirdi.
  • 09.04.2014 - 04:16

  AK Partili Küçükaydın: Adana da bize Vali Coş kaybettirdi #1

  Adana'nın yerel yayın organı AdanaPress.com adlı siteye konuşan AK Partili Küçükaydın, Türkiye genelinde büyük başarı gösterdiğini, Adana'nın ise bütün seçimlerde olduğu gibi 10 puan geriden gelmesine dikkat çekti.

  Yerel seçimlerde, Adana Büyükşehir adayında büyük yanlışlık yapıldığını ve ilçelerde büyük kayıpların yaşandığını ifade eden milletvekili Küçükaydın, ''Geçen seçim büyükşehir kaybetmiştik, fakat ilçelerin çoğu bizdeydi. Şimdi ise hem büyükşehiri hem de ilçelerin çoğunu kaybettik" dedi.

  "AK PARTİ'NİN BÜYÜKŞEHİR ADAYI YANLIŞTI"

  Yerel seçimler çalışması esnasında partisinden kimsenin kendisini aramadığını, istişarede bulunmadığını da vurgu yapan Ali Küçükaydın, ''Benim görüşüm alınmadı baştan beri AK Parti'nin Adana Büyükşehir Adayının yanlış bir aday olduğunu söyledim. Bizim insanlarımızın oy tercihlerini Büyükşehir'in adayına göre yapacaklarını genel merkezdeki üst yetkililere ilettim'' diye konuştu.

  "ADANA VALİSİ SEÇİMLERE OLUMSUZ ETKİ ETTİ"

  Küçükaydın, açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Adana genelinde bir başka husus da, gittiği her yerde problem olan Adana Valisi'nin kamu personeline gösterdiği zulüm ve baskı, halka karşı gösterdiği olumsuz tavırlar, seçim üzerinde ciddi olumsuz etki yaratmıştır. Bu hususu partinin üst düzey yetkililerine intikal ettirdiğim halde ilgisiz kaldılar."

  AK Partili Küçükaydın: Adana da bize Vali Coş kaybettirdi #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir