Petrol
111.48
2.25%
Euro
17.4789
-0.28%
Dolar
16.7545
0.34%
Altın
974.66
0.49%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
323.278
-2.05%
24ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 24 C

  AK Parti'li Zeybekci: CHP'lilerin kafasını kırarım

  Zeybekci "Bir sabrederim, iki sabrederim, sonra senin kafanı kırarım" dedi.
  • 12.02.2012 - 10:05
  AK Parti'li Zeybekci: CHP'lilerin kafasını kırarım

  AK Parti li Zeybekci: CHP lilerin kafasını kırarım #1

  İç tüzük tartışmaları sırasında CHP'lilerin kürsüyü işgal etmesini "iğrençlik" olarak nitelendiren AK Parti Milletvekili Nihat Zeybekci "Bir sabrederim, iki sabrederim, sonra senin kafanı kırarım" dedi.

  İĞRENÇLİK

  AK Parti Milletvekili Nihat Zeybekci, yerel bir televizyonda katıldığı programda ilginç sözler sarf etti.

  Zeybekci, iç tüzük tartışmaları sırasında CHP'li milletvekillerinin kürsüyü işgal etmelerini "iğrençlik" olarak nitelendirdi.

  Nihat Zeybekci, CHP'lilerin AK Partili vekilleri "zenci" olarak gördüğünü söyledi.

  Zeybekçi, şöyle konuştu:

  "Onlar doğuştan özel ya da onların geldiği şeyler farklı ya. Biliyorsun ya onlar beyaz, biz zenciyiz. Onlar bizimle aynı otobüse binmezler, onlar bizimle aynı salonda olmazlar.

  Nasıl olur da AK Partili bir Nihat Zeybekci 5 dakika konuşurken, bir CHP'li milletvekili 5 dakika konuşur. İllaki 20 dakika olmalı. Bunlar bunu söyledikçe, bunlar bunu yaptıkça, biz hakkımızı alamadığımız sürece, millette bunları tokatlamaya devam edecek."

  Kürsü tartışmasında CHP'lilerin AK Partililerin sabırlarını zorladığını savunan Zeybekci, "Kürsü işgali tamamen bir iğrençlik. Böyle bir şey olamaz. Ne demek ya milletimin bana vermiş olduğu yetkiyi zorla kullandırtmayacaksın öyle mi? Bir sabrederim, iki sabrederim, üç sabrederim, beş sabrederim, on sabrederim sonra kafanı kırarım ben senin. Olmaz böyle bir şey" dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir