Dolar
6.8522
-0.0087%
Euro
7.7038
0.0025%
Altın
1776.36
0.0574%
Borsa
116907.77
1.3812%
G. Altın
391.334
0%
Bitcoin
62319.94
-0.6497%
24ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 24 C

    AK Parti'nin 29 ilde ilçe adayları açıklandı

    Yerel seçimler öncesi AK Parti'nin bazı illerdeki ilçe adayları duyuruldu.
    • 25.01.2014 - 02:44

    AK Parti'nin 29 ilde ilçe adayları açıklandı #1

    AK Parti'nin 29 ilde ilçe adayları açıklandı #2

    AK Parti'den yapılan yazılı açıklamaya göre, açıklanan ilçe belediye başkan adayları şöyle:

    Bartın:

    Amasra: Ali Yıldırım

    Kurucaşile: Mehmet Zihni Sayın

    Ulus: Hasan Hüseyin Uzun

    Bayburt:

    Aydıntepe: Şükrü Ayan

    Demirözü: Selami Ersen

    Bingöl:

    Adaklı: Zeki Işık

    Genç: Mehmet Hadi Topraktan

    Karlıova: Veysi Bingöl

    Kığı: Coşkun Güven

    Solhan: Abdulhakim Yıldız

    Yayladere: Sabahattin Köymen

    Yedisu: Salih Uçan

    Bitlis:

    Adilcevaz: Necati Gürsoy

    Ahlat: Abdulalim Mümtaz Çoban

    Güroymak: Hüseyin Mutlu

    Hizan: Bedirhan Ekinci

    Mutki: Vahdettin Barlak

    Tatvan: Fettah Aksoy

    Çanakkale:

    Ayvacık: Mehmet Ünal Şahin

    Bayramiç: Saadettin Arslan

    Biga: Mehmet Özkan

    Bozcaada: Ali Balcı

    Çan: Abdurrahman Kuzu

    Eceabat: Kemal Dokuz

    Ezine: Haluk Babaoğlu

    Gelibolu: Aygen Akdağ

    Gökçeada: Yücel Atalay

    Lapseki: Eyüp Yılmaz

    Yenice: Veysel Acar

    Düzce:

    Akçakoca: Cüneyt Yemenici

    Cumayeri: Recep Tuna

    Çilimli: Muhsin Yavuz

    Gölyaka: Bekir Akbulut

    Gümüşova: Ahmet Azap

    Kaynaşlı: Erol Bayraktar

    Yığılca: Muzaffer Yiğit

    Edirne:

    Enez: Abdullah Bostancı

    Havsa: Naci Arda

    İpsala: Mehmet Kerman

    Keşan: Mustafa Mercan

    Lalapaşa: Ali Osman Uzman

    Meriç: Nihat Yörük

    Süloğlu: Erol Atik

    Uzunköprü: Ercan Çobanoğlu

    Hakkari:

    Çukurca: Mustafa Turan

    Şemdinli: Fikri Algül

    Yüksekova: Mehmet Ali Vatansever

    Erzincan:

    Çayırlı: Atınç Bahadır

    İliç: Ahmet Ramazan Buran

    Kemah: Mahmut Cantekin

    Kemaliye. Mustafa Haznedar

    Otlukbeli: Vahdet Ercan

    Refahiye: Vezir Dumanlı

    Tercan: Karabey Atıcı

    Üzümlü: Ahmet Sazlı

    Iğdır:

    Aralık: Yıldırım Turan

    Karakoyunlu: Ziyatali Deliktaş

    Tuzluca: Ahmet Sait Sadrettin Türkan

    Karabük:

    Eflani: İbrahim Ertuğrul

    Eskipazar: Dursun Baş

    Ovacık: Hüseyin Denli

    Safranbolu: Necdet Aksoy

    Yenice: Zeki Çaylı

    Kilis:

    Elbeyli: Süleyman Şimşek

    Musabeyli: Ayhan Yılmaz

    Polateli: Hakkı Çelik

    Muş:

    Bulanık: Resul Bulut

    Hasköy: Mürsel Özen

    Korkut: Haşim Arık

    Malazgirt: Vefa Yıldız

    Varto: Mehmet Lütfü Turgut

    Niğde:

    Altunhisar: Erdal Sarı

    Bor : Sıtkı Erat

    Çamardı: Yavuz Soylu

    Çiftlik: Bayram Taş

    Ulukışla: Ali Uğurlu

    Rize:

    Ardeşen: Hakan Gültekin

    Çamlıhemşin: Osman Haşimoğlu

    Çayeli: Atilla Esmen

    Derepazarı: Yakup Samangül

    Fındıklı: Adnan Özbalaban

    Güneysu: Halil Turan

    Hemşin: Halim Kazım Bekar

    İkizdere: Hasan Kösoğlu

    İyidere: Ahmet Mete

    Kalkandere: Nihat Çolak

    Pazar: Ahmet Basa

    Sivas:

    Akıncılar: Hasan Şen

    Altınyayla: Necmettin Mermer

    Divriği: Halit Yazıcı

    Doğanşar: Necdet Oktay Karaman

    Gemerek: Hakan Bozbıyık

    Gölova: İbrahim Yenidünya

    Gürün: Mehmet Aktaş

    Hafik: Mitat İlhan

    İmranlı: Durhan Demir

    Kangal: Mehmet Öztürk

    Koyulhisar: Eyüp Ayın

    Suşehri: Fazlı Yüksel

    Şarkışla: Ahmet Turgay Oğuz

    Ulaş: İsrafil Göçgün

    Yıldızeli: Mustafa Arda

    Zara: Seyit Ahmet Pala

    Tunceli:

    Çemişgezek: Necati Tayyar

    Hozat: Teslim Dalkıran

    Mazgirt: Süleyman Canpolat

    Nazımiye: Bertal Ateş

    Ovacık: Hasan Hüseyin Dizi

    Pertek: Recai Vural

    Pülümür: Alişan Aslan

    Yozgat:

    Akdağmadeni: Suphi Daştan

    Aydıncık: Ahmet Koçak

    Boğazlıyan: Hamdi Erdal

    Çandır: Mustafa Ertan Örgün

    Çayıralan: Yasin Şahiner

    Çekerek: Bedrettin Bozkurt

    Kadışehri: Davut Karadavut

    Saraykent: Ahmet Öçal

    Sarıkaya: Ali Osman Erbir

    Sorgun: Ahmet Şimşek

    Şefaatli: Zeki Bozkurt

    Yenifakılı: Yalçın Karadavut

    Yerköy: Mehmet Ağaoğlu

    Eskişehir:

    Alpu: Rafet Demirtaş

    Beylikova: Özkan Alp

    Çifteler: Metin Özen

    Günyüzü: Mehmet Remzi Arayıt

    Han: Mustafa Pekak

    İnönü: Kadir Bozkurt

    Mahmudiye: Ayşe Güney

    Mihalgazi: Zeynep Akgün

    Mihalıççık: İsmail Uysal

    Odunpazarı: Nevzat Önder

    Sarıcakaya Faruk Güler

    Seyitgazi: Hasan Kalın

    Sivrihisar: Hamid Yüzügüllü

    Tepebaşı: Orhan Soydaş

    İzmir:

    Aliağa: İbrahim Ethem Yorulmaz

    Balçova: Hasan Özcan

    Bayındır: Mehmet Kertiş

    Bayraklı: İsmail Sarı

    Bergama: Hasan Şahin

    Beydağ: Fevzi Kaya

    Bornova: İlhan Kaya

    Buca: Cemil Şeboy

    Çeşme: Mustafa Cenger

    Çiğli: Adnan Yılmaz

    Dikili: Ahmet Dağdelen

    Foça: Salih Emrullah Keleş

    Gaziemir: Kerem Fahri Baykalmış

    Güzelbahçe: Cengiz Sandıklı

    Karabağlar: Necip Kalkan

    Karaburun: Hüseyin Onur Altın

    Karşıyaka: Tanfer Kemerli

    Kemalpaşa: Arif Uğurlu

    Kınık: Sadık Doğruer

    Kiraz: Erol Çomak

    Konak: İlknur Denizli

    Menderes: Bülent Soylu

    Menemen: Mehmet Bilal Kaplangı

    Narlıdere: Erkan Dereli

    Ödemiş: Mahmut Badem

    Seferihisar: Hamit Nişancı

    Selçuk: Dahi Zeynel :akıcı

    Tire: Mehmet Çeltikcioğlu

    Torbalı: Adnan Yaşar Görmez

    Urla: Erşan Eroğlu

    Mersin:

    Akdeniz: Mehmet Sinan Cebe

    Anamur: Atilla Olçum

    Aydıncık: Ferat Aktan

    Bozyazı: Ali Deniz

    Çamlıyayla: İslam Sarı

    Erdemli: Alpaslan Gürgenç

    Gülnar: Mehmet Bahar

    Mezitli: Nuri Hocaoğlu

    Mut: Murat Orhan

    Silifke: Bilal Özkan

    Tarsus: Hakkı Meniz

    Toroslar: Mehmet Bolat

    Yenişehir: Gönül Dilmenli

    Ordu:

    Akkuş: İsa Demirci

    Altınordu: Engin Tekintaş

    Aybastı: İzzet Gündoğar

    Çamaş: Alahitdin Gider

    Çatalpınar: Ahmet Türe

    Çaybaşı: İsmet Yanık

    Fatsa: Hüseyin Anlayan

    Gölköy: Ali Kemal Mert

    Gülyalı: Talip Şen

    Gürgentepe: Yener Yalçınkaya

    İkizce: Bahri Söğüt

    Kabadüz: Yener Kaya

    Kabataş: Yakup Yılmaz

    Korgan: Tuncay Kiraz

    Kumru: Günan Murat Hatipoğlu

    Mesudiye: İsa Gül

    Perşembe: Kemal Bahtiyar

    Ulubey: İsa Türkcan

    Ünye: Ahmet Çamyar

    Samsun:

    Alaçam: Hadi Uyar

    Asarcık: İbrahim Yüce

    Atakum: İshak Taşçı

    Ayvacık: Mustafa Belur

    Bafra: Zihni Şahin

    Canik: Osman Genç

    Çarşamba: Hüseyin Dündar

    Havza: Murat İkiz

    İlkadım: Erdoğan Tok

    Kavak: ibrahim Sarıcaoğlu

    Ladik: Selim Özbalcı

    Ondokuzmayıs: Osman Topaloğlu

    Salıpazarı: Halil Akgül

    Tekkeköy: Hasan Togar

    Terme: Şenol Kul

    Vezirköprü: İbrahim Sadık Edis

    Yakakent: Hüseyin Kıyma

    Trabzon:

    Akçaabat: Şefik Türkmen

    Araklı: Recep Çebi

    Arsin: Erdem Şen

    Beşikdüzü: Orhan Bıçakçıoğlu

    Çarşıbaşı: Coşkun Yılmaz

    Çaykara: Hanefi Tok

    Dernekpazarı: Mehmet Aşık

    Düzköy: Salih Bakal

    Hayrat: Mehmet Nuhoğlu

    Köprübaşı: Ahmet Tekke

    Maçka: Koray Koçhan

    Of: Salim Salih Sarıalioğlu

    Ortahisar: Ahmet Metin Genç

    Sürmene: Rahmi Üstün

    Şalpazarı: Fehmi Cengiz

    Tonya: Osman Beşel

    Vakfıkebir: Muhammet Balta

    Yomra: İbrahim Sağıroğlu

    Hatay:

    Altınözü: Rifat Sarı

    Antakya: İsmail Kimyeci

    Arsuz: Mehmet Sürer

    Belen: Adnan Vurucu

    Defne: Onur Karataş

    Dörtyol: Bilgehan Aksoy

    Erzin: Kasım Şimşek

    Hassa: Abdurrahman Demirel

    İskenderun: Mehmet Soydan

    Kırıkhan: Ayhan Yavuz

    Kumlu: İbrahim Paç

    Payas: Bekir Altan

    Reyhanlı: Hüseyin Şamverdi

    Samandağ: Mehmet Gümüş

    Yayladağı: Mehmet Kalkan

    Mardin:

    Artuklu: Serdal Yay

    Dargeçit: Mehmet Dursun

    Derik: Hasip Necimoğlu

    Kızıltepe: Cebrail Dinler

    Mazıdağı: Abdurrahman Önen

    Midyat: Şehmus Nasıroğlu

    Nusaybin: Mehmet Ali Tekin

    Ömerli: Yılmaz Altındağ

    Savur: Nezir Yıldız

    Yeşilli: Hayrettin Demir

    Muğla:

    Bodrum: Ali Server Yazgan

    Dalaman: Beyhan Korkut

    Datça: Günay Cennet

    Fethiye: Muhsin Eryılmaz

    Kavaklıdere: Mehmet Demir

    Köyceğiz: Kemal Ceylan

    Marmaris: Ali Doğan Tugay

    Menteşe: Mestan Yayman

    Milas: Rüştü Yiğitkaya

    Ortaca: Çetin Uslu

    Seydikemer: Yakup Otgöz

    Ula: Nadi Şenkal

    Yatağan: Mustafa Toksöz

    Sakarya:

    Adapazarı: Süleyman Dişli

    Akyazı: Hasan Akcan

    Arifiye: İsmail Karapullukçu

    Erenler: Cavit Öztürk

    Ferizli: Ahmet Soğuk

    Geyve: Murat Kaya

    Hendek: Ali İnci

    Karapürçek: Orhan Yıldırım

    Karasu: Mehmet İspiroğlu

    Kaynarca: Zeynur Özel

    Kocaali: Ahmet Acar

    Pamukova: Cevat Keser

    Sapanca: Aydın Yılmazer

    Serdivan: Yusuf Alemdar

    Söğütlü: Hüseyin Genç

    Taraklı: Tacettin Özkaraman

    Tekirdağ:

    Çerkezköy: Ali Ertem

    Çorlu: Özlem Yemişçi

    Ergene: Hüseyin Bulut

    Hayrabolu: Şener Çelikayar

    Kapaklı: Ömer Karadeniz

    Malkara: Salih Keskin

    Marmaraereğlisi: Hikmet Ata

    Muratlı: Ahmet Türkoğlu

    Saray: İbrahim Duraklı

    Süleymanpaşa: Ahmet Aygün

    Şarköy: Hatip Şirazi Batı

    Görüş Bildir