Euro
15.5362
0.18%
Dolar
13.7186
0.4%
Altın
786.38
0.93%
Borsa
1.91
1.61%
Bitcoin
720.705
-1.72%
12ºC
İstanbul
Açık 12 C
  Ak Parti'nin büyük Ankara mitingi

  Ak Parti'nin büyük Ankara mitingi

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu partisinin Ankara mitinginde halka hitap etti.
  • Haber Merkezi
  • 30.05.2015 - 15:53

  Ak Parti'nin büyük Ankara mitinginde halka hitap eden Başbakan Ahmet Davutoğlu, MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi eleştirdi. "Milliyetçilik iddiasında olan Bahçeli Cumhuriyet gazetesini destekliyor" diyen Davutoğlu, şunları söyledi:

  "CASUSLUK YAPANLA İŞBİRLİĞİ"

  "Ona bir devlet dersi vereyim. Devlet sırrını ifşa edenle işbirliği yapılmaz. Bu casusluktur.

  "O YARDIMLAR BAYIRBUCAK TÜRKMENLERİNE GİDİYORDU"

  Türkiye Bayırbucak Türkmenlerine sahip çıktı. Hiç çekinmeden söylüyorum. O yardımlar Bayırbucak Türkmenlerine gidiyordu. O Esed'e karşı gönderiyorduk. Dibimizde bir savaş olacak, orada da Türkmen kardeşlerimiz, Arap kardeşlerimiz, Kürt kardeşlerimiz katledilecek; biz de seyredeceğiz öyle mi?"

  Davutoğlu: O yardımlar Bayırbucak Türkmenlerine gidiyordu TIKLA İZLE

  Ak Parti nin büyük Ankara mitingi #1

  Ak Parti nin büyük Ankara mitingi #2

  Ak Parti nin büyük Ankara mitingi #3

  Davutoğlu'nun konuşmalarının satır başları;

  BAŞÖRTÜLÜ-BAŞI AÇIK AYRIMINI BİZ ORTADAN KALDIRDIK

  "Bu benim 72. mitingim tüm şehirleri dolaşım selamları başkentimize getirdim. Biz 81 vilayetimizin tamamında iddialıyız. Diğer partilerle aramızdaki fark bu.Kimse artık tepeden bakamaz. Ben güce sahibim diyemez. Gücü tayin edecek olan milletin kendisidir. Siz asfalt yapın, yol yapın diyorlardı. Kesinlikle strateji, politika, dışilişkiler bunları biz biliyoruz diyorlardı. İmam Hatipler kapanacak diyorlardı kapanıyordu. 28 Şubat'ın perde arkasındaki cuntacılar istediğini yapıyordu. Bütün bu yasakları kim kaldırdı. Başörtülü başı açık ayrımını biz ortadan kaldırdık.

  İKNA ODALARININ MUCİDİ HANIMEFENDİ ŞİMDİ DIŞARIDA AMA..

  Tandoğan zihniyeti vardı ya, hani bu meydana anadolu insanlarını sokmayan var ya onun gibi mecliste de başörtülü milletvekilini meclise sokmadılar. İkna odalarının mucidi hanımefendi şimdi dışarıda, ama 28 Şubat zihniyetinin ikna odalarında soktuğu genç kardeşlerimiz artık meclis sıralarında oturacak işte bunu AK Parti başardı. Biz kimseden talimat almayız. Almadık almayacağız."

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir