Petrol
110.39
-0.35%
Euro
17.2994
1.55%
Dolar
16.0675
0.89%
Altın
966.23
1.84%
Borsa
2375
-0.25%
Bitcoin
477.099
-1.13%
23ºC
İstanbul
Çok bulutlu 23 C
  Alperen Ocakları Genel Başkanı Tüzün görevden alındı

  Alperen Ocakları Genel Başkanı Tüzün görevden alındı

  Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Alperen Ocakları Genel Başkanı Serkan Tüzün’ün görevden alındığını açıkladı.
  • 18.07.2014 - 23:39

  Alperen Ocakları Genel Başkanı Tüzün görevden alındı #1

  Eskişehir’de bir iftar programına katılan BBP Lideri Destici, yaptığı açıklamalarda Alperen Ocakları Genel Başkanı Tüzün’ün bugün itibariyle görevinden alındığını söyleyerek, konunun geçen hafta Tüzün’e iletildiğini kaydetti.

  Alperen Ocakları Genel Başkanı Tüzün görevden alındı İZLE

  "BU KARAR İSTİŞARE İLE ALINMIŞTIR"

  Alperen Ocakları’nın İhsanoğlu kararına ilişkin eleştirileri hakkında konuşan Mustafa Destici, “Büyük Birlik Partisi bir karar vermiştir. Bütün kurullarla bu kararı vermiştir. Eskişehir Alperen Ocakları başkanımız da burada hemen hemen diğer yerlerde Alperen Ocakları başkanlarımızın tamamı bu kararın yanındadır. Dolayısıyla da biz bir karar verdik. Bütün kurumlarımızla birlikte kararımızın arkasındayız ve sonuna kadar bu kararın arkasında duracağız. Her partinin içerisinden farklı sesler olabilir ama bu istişare ile alınmış bir karardır ve dolayısıyla da istişarenin şöyle bir kuralı vardır; Herkes görüşünü söyler ama alınan karara herkes sadık kalır. İstişareye herkes uyacak. Allah’ın resulü de uymuş. O bizim rehberimiz. Bütün arkadaşlarımız görüşlerini söyleyebilirler. Biz Türkiye’nin en demokratik siyasi partisiyiz herkes görüşünü söyleyecek ama alınan istişare kararına da herkes uyacak” ifadelerini kullandı.

  Alperen Ocakları Genel Başkanı Tüzün görevden alındı #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir