Petrol
109.37
-1.27%
Euro
17.0624
0.15%
Dolar
15.9862
0.38%
Altın
952.19
0.36%
Borsa
2381
0.00%
Bitcoin
474.658
-2.73%
16ºC
İstanbul
Güneşli 16 C

  Aziz Kocaoğlu: Melih Bey bizden daha iyi bilir

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, İzmir'de yaşanan şiddetli yağmur nedeniyle CHP'yi eleştirdi.
  • 25.11.2013 - 18:00
  Aziz Kocaoğlu: Melih Bey bizden daha iyi bilir

  Aziz Kocaoğlu: Melih Bey bizden daha iyi bilir #1

  İzmir'de şiddetli yağmur hayatı felç ederken, CHP'yi eleştiren Ankara Büyükşehir Belediye Melih Gökçek, Twitter'da yazdıklarıyla dikkat çekti.

  MELİH GÖKÇEK'İN CHP'YE YAZDIĞI TWEETİ

  Gökçek, Twitter'da İzmir'deki sel felaketi ve CHP ile ilgili şunları yazdı:

  ''SEVGILI CHP'LILER İZMİR'İN BU HALİ İÇİN GÜRÜLTÜ KOPARACAK MISINIZ?YOKSA DİLİNİZİ YUTACAKMISINIZ? :) ANKARA'DA OLSA FERYADI FİGAN ORTALIĞI SARARDI DEĞIL Mİ?YOBAZLIK BU OLSA GEREK.. BAKIN ASLINDA BU HER BELEDIYENIN BAŞINA GELEBİLİR... AFAT ALTYAPI DİNLEMEZ...YAĞMUR BAŞKA AFAT BAŞKADIR... BU,SIZ CHP'LİLERE DERS OLSUN...KURTARMA ARACINIZ KURTARILACAK HALE GELİRSE SIZLE ALAY EDERLERSE BUNDAN DERS ÇIKARMALISINIZ...ŞIMDI SIZE BALIK ADAM GÖNDERELIM Mİ DERLERSE KIZMA YOK TAMAM MI?:)''

  Aziz Kocaoğlu: Melih Bey bizden daha iyi bilir #2

  'İZMİR'E BALIK ADAM GÖNDERELİM Mİ'

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in Twitter'da yazdığı "İzmir’e balık adam gönderilim mi" mesajı Twitter ve Facebook’u karıştırdı. Çarşamba günü yapılacak EXPO 2020 oylaması için Paris'te bulunan ve delege ülkelerle ikili görüşmeler yapan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun Gökçek'e cevabı gecikmedi.

  AZİZ KOCAOĞLU'NUN GÖKÇEK'E CEVABI

  "İzmir, özellikle denizin yükselmesi nedeniyle olağanüstü bir gün yaşadı. Böyle bir afet üzerinden prim yapmaya ve karşı tarafı karalamaya çalışmayı, bir meslektaşıma yakıştıramadım. Yerel yöneticiler kendi işine bakmalı. Ama laf söylemekse, elbette bizim de Sayın Gökçek’e söyleyeceğimiz çok şey var. Balıkadam kullanmayı Melih Bey bizden çok daha iyi bilir. Çok değil 2 yıl önce, Çetin Emeç Bulvarı’ndaki alt geçitte araçlar ve vatandaşlar 6-7 metre suda mahsur kalmadı mı? Orada balık adamlar görev yapmadı mı? Ama biz o gün tek bir kelime konuşmadık. ‘Afettir, olabilir’ dedik. Elbette yoğurt yiyiş tarzımız çok farklı. Ancak küresel ısınmanın etkisini giderek artırdığı bir dönemde böyle iddialı laflar etmemek lazım. Son bir ay içinde çeşitli Avrupa kentlerinde yaşanan sel görüntüleri hala hafızalarda."

  Aziz Kocaoğlu: Melih Bey bizden daha iyi bilir #3

  Aziz Kocaoğlu: Melih Bey bizden daha iyi bilir #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir