Euro
9.7402
0.38%
Dolar
8.1774
0.28%
Altın
458.18
0.19%
Borsa
1.393
-1.65%
Bitcoin
489.670
-0.56%
7ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 7 C

  Bağış Microsoft Türkiye Açık Akademi'ye konuk olacak

  Microsoft, online yayın platformu aracılığıyla Egemen Bağış'ı konuk edecek..
  • 18.04.2013 - 10:23
  Bağış Microsoft Türkiye Açık Akademi'ye konuk olacak

  Bağış Microsoft Türkiye Açık Akademi ye konuk olacak #1

  Türkiye'nin yazılım ve uygulama geliştirme alanındaki en önemli eğitim projelerinden biri olan "Microsoft Türkiye Açık Akademi", online yayın platformu "Açık Akademi TV" kanalıyla Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ı konuk ediyor.

  "DÜNYANIN İLK ONLİNE UYGULAMA GELİŞTİRME OKULU"

  Microsoft Türkiye, ülkemizin geleceği olan gençlere yeni fırsatlar yaratmak için birçok farklı eğitim programı üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle Kurumsal Sosyal Sorumluluk projelerini; genç kesimin sadece tüketici olmanın ötesinde, üretici olarak da sisteme katkı yapmasını sağlayacak şekilde planlamaya öncelik veren Microsoft, uygulama pazarına yönelik iş gücü sağlama hedefiyle hayat geçirdiği, dünyanın ilk "Online Uygulama Geliştirme Okulu Açık Akademi" ile bu alanda eğitim olanağı bulamayanlara, ücretsiz eğitim fırsatı sunuyor.

  95 binden fazla öğrencisiyle şimdiden dev bir kampus haline gelen Açık Akademi, birçok gencin hayatına yön verecek bir eğitim programını hayata geçiriyor.

  SAAT 16.00'DA BAĞIŞ KONUK OLACAK

  Açık Akademi Projesi, bu gelişmeler ışığında Kamu Kurumları düzeyinde de yakından takip ediliyor. Açık Akademi'nin yayın platformu olan "Açık Akademi TV", 18 Nisan 2013, saat 16.00'da Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ı Microsoft Türkiye ofisinde konuk ediyor. www.acikakademi.com/canliyayin adresinden canlı olarak da takip edilebilecek, Türkiye'nin Gelecek Vizyonu konulu seminer çerçevesinde Bakan Egemen Bağış, Açık Akademi'lilerin sorularını da yanıtlayacak.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir