Euro
10.032
0.05%
Dolar
8.2384
0.05%
Altın
485.57
0.16%
Borsa
1.441
0%
Bitcoin
487.285
-0.38%
11ºC
İstanbul
Açık 11 C

  Başbakan Davutoğlu'ndan saldırılarla ilgili açıklama

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Suruç ve Ceylanpınar'da meydana gelen saldırılarla ilgili "Her terör örgütü bizden aynı cevabı alacak"dedi.
  • Ajanslar
  • 23.07.2015 - 02:29
  Başbakan Davutoğlu'ndan saldırılarla ilgili açıklama

  Başbakan Davutoğlu ndan saldırılarla ilgili açıklama #1

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bakanlar Kurulu'nda ele alınan konuları resmi Twitter hesabından açıkladı. Davutoğlu yaptığı açıklamada, "Hangi amaç ve kaynaktan beslenirse beslensin her terör örgütü bizden aynı cevabı alacak" dedi.

  BİZDEN AYNI CEVABI ALACAK

  İşte Başbakan Davutoğlu'nun Twitter mesajı :

  "Bakanlar Kurulu'nda bugün, Suruç'taki hain terör eylemini ve bundan sonra sınırda alınacak ilave önlemleri detaylı bir şekilde ele aldık. Gençlerin canına kasteden DAEŞ ya da kalleşce polisimize, askerimize, masum vatandaşlarımıza kurşun sıkan PKK. Hangi amaç ve kaynaktan beslenirse beslensin her terör örgütü bizden aynı cevabı alacak. Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde iki polisimizin şehit edilmesiyle ilgili güvenlik güçlerimiz soruşturmayı çok yönlü olarak sürdürüyor. Bu hain saldırının fail ya da faillerinin en kısa zamanda yakalanarak adalete teslim edileceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir