Petrol
93.49
0.12%
Euro
18.2638
0.05%
Dolar
17.9562
-0.01%
Altın
1.027
-0.03%
Borsa
2857
-0.25%
Bitcoin
435.844
-0.47%
24ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 24 C
  Erdoğan sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı

  Erdoğan sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı

  Başbakan Erdoğan, Mustafa Abdülcelil ile yaptığı görüşme sonrası basın açıklaması yaptı.
  • 17.12.2011 - 13:11

   Erdoğan sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı #1

  Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde yapılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan - Libya Ulusal Geçiş Konseyi Başkanı Mustafa Abdülcelil görüşmesinden sonra iki lider basının karşısına geçti.

  Basın toplantısının sonunda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başbakan Erdoğan, son sağlık durumu ve Cumhurbaşkanı'nın görev süresiyle ilgilin sorulara net cevap verdi.

  İşte o cevaplar - TIKLA İZLE

  Sağlık durumu ile ilgili olarak ilk kez açıklama yapan Erdoğan, doktolarının isimlerini tek tek sayarak teşekkür etti. Erdoğan konuyla ilgili olarak şu ifadelere yer verdi: "Şu anda gördüğünüz gibi sapasağlam karşınızdayım. Hastalığım süresince birikmiş dosyaları sıkı bir incelemeye aldım. Şu anda bir sıkıntı söz konusu değil. Durumum her geçen gün daha iyiye gidiyor. Ameliyatımda emeği geçen bütün doktolarımı şükranla yad ediyorum. Gerçeketen o süreci çok iyi idare ettiler. Kilo itibari ile 4 kiloluk bir kaybım oldu."

  CUMHURBAŞKANININ GÖREV SÜRESİ

  Başbakan Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı süresi ile ilgili olarak yöneltilen bir soruya; "Cumhurbaşkanının görev süresi ile ilgili hükümet sözcümüz Bülent Arınç dün açıklama yaptı. Bizim bu yöndeki görüşümüz 7 yıldır." yanıtını verdi.

  ŞİKE YASASI

  Sporda şiddet konusunda bazı arkadaşlarımızın farklı görüşleri olabilir. Nihai karar Meclis'ten çıkar karardır. Sporda şiddetin yasaklanmasına ilişkin yasada Cumhurbaşkanının onayı sonrası yürürlüğe girdi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir