Euro
9.7149
-0.02%
Dolar
8.1507
0.01%
Altın
453.37
-0.15%
Borsa
1.376
-1.24%
Bitcoin
493.300
0.71%
Vakıf Katılım
kalan süre
Sahur
04:54
Öğle
06:24
İkindi
13:10
İftar
16:50
Yatsı
19:46
  Başbakan Erdoğan tatilini uzattı

  Başbakan Erdoğan tatilini uzattı

  Başbakan Erdoğan, bayram tatilini birkaç gün daha uzatarak tatiline devam etme kararı aldı.
  • 12.08.2013 - 16:06

  Başbakan Erdoğan tatilini uzattı #1

  ENSONHABER.com/ÖZEL KALEM

  CHP'nin gazetesi Yurt, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bayramın birinci gününden itibaren hastaneye kaldırıldığını iddia etmişti. Özel Haber logosu ile yayımlanan haberde Erdoğan'ın Cuma namazına da gitmediği ve hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı yazılmıştı.

  ERDOĞAN TATİLİ UZATTI

  Oysaki Ankara'nın En Özel Kalemi'nin ulaştığı bilgiler bu haberin aksi yönündeydi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bayram tatilini birkaç gün uzatma kararı alarak Bodrum koylarında dinlenmeye çekildi. Perşembe günkü il başkanları toplantısını iptal eden Erdoğan, Cuma günü mesaisine kaldığı yerden devam edecek. Bodrum koylarında istirahate çekilen Başbakan, 20 Ağustos'ta Rize'ye yani baba ocağına gidecek.

  Öte yandan Başbakan'ın ekibinin bir bölümünün de Bursa'da bir açılış için hazırlık yaptığı öğrenildi. Ancak Bursa'daki bu açılış, Erdoğan'ın programında şimdilik bulunmuyor.

  YURT GAZETESİ NE YAZMIŞTI

  Yurt Gazetesi'ndeki haberde ise şu ifadeler yer alıyordu;

  "Başbakan, bayram namazının ardından ortadan kayboldu. Bayramı İstanbul'da geçireceği söylenen ancak cuma namazına dahi gitmeyen Erdoğan'ın rahatsızlanıp hastaneye kaldırıldığı iddia edildi"

  BAŞBAKANLIK'TAN AÇIKLAMA

  Başbakanlık, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlık durumu ile ilgili çıkan haberlerle ilgili olarak yazılı bir açıklama yaptı.

  Açıklamada, bugün iddiaların yer aldığı gazete için 'marjinal yayın organı' değerlendirmesi yapıldı ve "Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlığı hakkında bazı marjinal yayın organlarınca kasıtlı olarak uydurulan iddialar, tümüyle gerçek dışıdır" denildi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir