Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
348.897
0.65%
26ºC
İstanbul
Güneşli 26 C

  Başbakan Erdoğan'ın Artvin mitingi konuşması İZLE

  Başbakan Erdoğan, Artvin'de halka hitap etti.
  • 21.03.2014 - 11:14
  Başbakan Erdoğan'ın Artvin mitingi konuşması İZLE

  Başbakan Erdoğan ın Artvin mitingi konuşması İZLE #1

  Başbakan'ın konuşmalarının satır başları;

  "SİZİ GİDİ GEZİCİLER SİZİ.."

  "Nevruz bayramımız kutlu olsun. İnşallah Nevruz Bayramı'nın barışı kalıcı olur. Gelirken birşey dikkatimi çekti. Çöp depolama var. Çöp depolamanın sızıntısı Çoruh nehrine akıyor.. Hani bunlar çevreciydi? Öyle demiyormu halk partisi.. bu geziciler çevreci değil miydi? sizi gidi geziciler sizi...Koskoca İzmir, hala vahşi depolama yapıyor..

  Başbakan Erdoğan'ın Artvin mitingi konuşması İZLE

  "ARTVİN'E ÜNİVERSİTEYİ BİZ KURDUK"

  Biz şu yaptığımız yatırımlar ile Artvin'i nereden nereye getirdiğimizi zaten görüyorsunuz. Üniversiteyi kurduk. Şimdi burada Artvin'in evletlarıda okuyor şehir dışından gelen evlatlarımız da okuyor. YURTKUR binası bile onların akıllarına gelmiyordu. Onları bile biz yaptık. Bizim iktidarımızdan önce öğrencilere verilen burs 45 liracıktı. Şimdi biz 300 lira veriyoruz.

  "LAFLA OLMUYOR BUNLAR"

  Biz bu millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik. Büyük medeniyet yolunda, insan, demokrasi, şehir diyoruz. Lafla bunlar olmuyor. Artvin'de inşallah süratle doğalgaza kavuşacak. Şu anda 72 ilimizde doğalgaz var, diğer 9 ilde bu nimetten süratle faydalanacak.

  "BAŞÖRTÜLÜ KIZLARIM NE DERTLER ÇEKTİ"

  Ah benim başörtülü kızlarım ne dertler çektiler. Üniversitelerin kapılarından çevrildiler. Kat sayı engeli getirdiler. İstediğin üniversiteye giremiyorsun. Kardeşlerim ne oldu sabrettik zafere koştuk. 4+4+4 ile Türkiye'nin önünü açtık. Başörtüsü sorunu çözdük, istediğin üniversiteye gidebiliyorsun. İşte birlik beraberlik budur.

  "YOLSUZLUK İFTİRALARI ATTIKLARI HALDE BİZ..."

  İnşallah Artvin ile Rize arasında bir yere havaalanını yapacağız. Etüt çalışmalarını yapıyoruz. Bu adamlar böyle proje planlar açıklayamazlar. Bize yolsuzluk iftiraları attıkları halde biz projelerimize devam ediyoruz.

  "ARTVİN RİZE ARASINA HAVAALANI"

  İnşallah Artvin ile Rize arasında bir yere havaalanını yapacağız. Etüt çalışmalarını yapıyoruz. Bu adamlar böyle proje planlar açıklayamazlar. Bize atılan yolsuzluk iftiralarına biz hep eserlermiz ile karşılık verdik."

  Başbakan Erdoğan ın Artvin mitingi konuşması İZLE #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir