Euro
10.1183
0.78%
Dolar
8.5314
0.67%
Altın
493.69
-0.06%
Borsa
1.43
1.13%
Bitcoin
329.500
-0.11%
33ºC
İstanbul
Güneşli 33 C

  Başbakan Erdoğan'ın Bursa mitingi konuşması İZLE

  Başbakan Erdoğan, Bursa'da halka hitap etti.
  • 20.03.2014 - 17:21
  Başbakan Erdoğan'ın Bursa mitingi konuşması İZLE

  Başbakan Erdoğan ın Bursa mitingi konuşması İZLE #1

  Başbakan'ın konuşmalarının satır başları;

  "BİR CEKETİM VAR DİYOR.."

  "Bursa Evliyaların şehridir. Bursalı alim Niyazi Mısri, gerçek bir alimin nasıl olacağını anlatıyor. Diyor ki; Derviş olan aşık gerek yolunda hem sadık gerek Bağrı anın yanık gerek can gözleri açık gerek Alçaktan alçak yürüye toprak içinde çürüye Aşk ateşinde eriye altın gibi sızmak gerek Zikr-i Hakka meşgul ola, yana yana ta kül ola Her kim diler makbul ola tevhide boyanmak gerek Bir tek ceketim var diyip, holdingleri şirketleri milyar dolarları yönetenden alim olmaz. Pencere kenarlarında yattım diye övünüp ananaslarla tespihlerle rafinerilerler ihalelerle, şantajla tehditle meşgul olana alim denmez.

  Helikopter kamerasından AK Parti'nin Bursa mitingi İZLE

  "ULUSLARARASI ÇETENİN PARÇASI DEĞİLİZ"

  Siz bizi hiç yalnız bırakmadınız. Sizinle yola çıktık, beraber yürüdük.. Uluslararası çetenin parçası olmuş bir parti değiliz. Bize millet yeter, bize Allah yeter. Biz bu partiyi sizinle kurduk.

  Erdoğan: Twitter'ın kökünü kazıyacağız İZLE

  "BU SALDIRILAR BAŞBAKAN'A DEĞİL, TÜRKİYE'YE YAPILIYOR"

  Bu yapılan saldırı Başbakan'a yapılmış bir saldırı değil, Ak Parti'ye yapılan bir saldırı değil.. doğrudan Türkiye'ye yapılıyor, millete yapılıyor..  Bu saldırı Yeni Türkiye'yi kabullenmeyenlerin saldırısıdır. İşte 30 Mart bu alçakça saldırıya milletçe dur diyeceğimiz bir tarihtir.

  "TWITTTER'IN KÖKÜNÜ KAZIYACAĞIZ"

  Twitter'ın kökünü kazıyacağız. Uluslararası camianın tepkisi bizi ilgilendirmez.  4 Bakanla ilgili fezleke dediler, dün parlamentodayım. Seçime 10 gün var. Seçimden sonra yapsak olmaz mıydı? CHP, MHP, BDP ve Pensilvanya. Meclisinin kapısını bilmeyenler dün oradaydı. Zannettiler ki AK Parti gelmeyecek. Bize millet bu işi boşuna vermedi. Önce bir toplantı yeter sayısını sağladılar. İçeri girdiler. Baktılar girdiler bizimkiler de girdi. Takip ediyordum. Bunlar baktılar ki AK Partililerin sayısı az. Ortalığı karıştırdılar ve sonunda oylamaya gelince bunlardan orada 151 kişi kaldı.

  "MEDYA BUNA ÇARK KEMAL DER"

  AK Parti 259'a derslerini verdi gönderdi. Erzurumlu kardeşlerim Teo pehlivanı bilir. Bunlar da onun gibi, yenilmekten doymazlar. CHP'nin Genel Başkanı buraya gelmiş ve buradan daha çok kalabalık toplamış. Hangi mahallede? Biliyorsunuz yalanda çok mahirdir. Medya buna 'Çark Kemal' der. Burda da yalanlarını söylemiş gitmiş. Bursa'da 'Söz veriyorum, namus sözü, Kemal Kılıçdaroğlu sözü' dedi. Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözü ne demek biliyor musunuz? Anlatayım. 2011 seçimlerinde CHP Genel Müdürü Bursa'ya geldi. Bir televizyona çıktı. 'Yüzde 40 oy alamazsam istifa ederim' dedi. Hem de bunu Bursa'da söyledi. Ne kadar oy aldı? Yüzde 26.

  "BELEDİYECİLİKLE MÜFTÜNÜN NE ALAKASI VAR"

  Ben birilerine Haşhaşi demiştim. CHP'de Haşhaşi. Kur'an'ları yakan değil mi? Ezan'ı değiştiren değil mi? Bu CHP tarihi boyunca başörtüsüne zulmetmedi mi? CHP başörtüsü özgürlüğünü biz sağladık diyor. Ya küçük at da civcivler yesin. İstanbul Üsküdar'a bir müftü müsveddesi koymuş diyor ki Üsküdar'a müftü gerek. Belediyecilikle müftünün ne alakası var."

   

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir