Başbakan Erdoğan'ın Diyarbakır mitingi konuşması

Başbakan Erdoğan'ın Diyarbakır mitingi konuşması

Başbakan Erdoğan'ın konuşmalarının satır başları;

"BU CAN BEDENDE OLDUKÇA DURMAK YOK YOLA DEVAM"

Bugün bir başka coşku var Diyarbakır'da. Demokrasiye sahip çıktığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Mili iradeye sahip çıktığınız için Türkiye'de oynanan oyunu gördüğünüz buna karşı çıktığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Sesimizde bir rahatsızlık var. Bu can bu bedende oldukça durmak yok yola devam diyoruz.

Başbakan Erdoğan'ın Diyarbakır mitingi konuşması

Başbakan Erdoğan'dan Suriye kasetine ilk yorum İZLE

"DİYARBAKIR TARİHİ BULUŞMAYA TANIKLIK ETTİ"

30 Mart seçimleri Türkiye için demokrasimiz için en çok Diyarbakır için hayırlara vesile olsun. Mesut Barzani, Şivan Perwer ve İbrahim Tatlıses ile Diyarbakır tarihi buluşmaya tanıklık etti. Sizler tuzağı gördüğünüz, çirkinliği gördünüz, oynanan oyunu gördünüz. Ama siz eğilmeden bükülmeden sapa sağlam dimdik Türkiye'nin yanında milletin yanında kardeşin yanında durdunuz. Kısa ifadelerle sizle şöyle bugün 30 Mart ile ilgili ifadelerimi çok açık söyleyeceğim. 17 Aralık darbe girişimine, 25 Aralık'a...

"AHLAKSIZLIKDIR, NAMUSSUZLUKTUR"

Dışişleri Bakanlığı'mız ulusal güvenliğimiz için Youtube'a erişim engelledi. Dışişleri Bakanlığı'nda Suriye ile ilgili bir görüşme yapılıyor. Ve bu görüşmeyi bile Youtube'a düşürdüler. Bu ahlaksızdır, adiliktir, namussuzluktur, alçaklıktır.. Şu hale bak ya.. Bu kadar önemli bir görüşmeye ortam dinlemesi yaparak sen kime servis yapıyorsun? Kardeşlerim bunların dershanesinde okuyanlar varsa alın."