Euro
9.9884
-0.8%
Dolar
8.4048
-0.6%
Altın
492.77
-0.89%
Borsa
1.381
-0.74%
Bitcoin
326.648
-3.71%
32ºC
İstanbul
Güneşli 32 C
  Başbakan Erdoğan'ın Gaziantep mitingi konuşması

  Başbakan Erdoğan'ın Gaziantep mitingi konuşması

  Başbakan Erdoğan, Gaziantep'te halka hitap etti.
  • 14.03.2014 - 17:33

  Mitingde, Berkin Elvan'ın ölümüne ilişkin konuşan Başbakan Erdoğan, "Elinde sapan ve yüzü poşulu çocuk biber gazı fişeği ile maalesef hayatını kaybetti. Polisin çocuğun kaç yaşında olduğunu nerden bilecek." dedi.

  İŞTE BAŞBAKAN'IN AÇIKLAMARI

  Nereye gitsem sizden bahsediyorum, siz yoksullukta direnerek bu günlere geldiniz. Antep büyük düşünüyor büyük işler yapıyor.

   Başbakan Erdoğan ın Gaziantep mitingi konuşması #1

  "BİRİSİ KÜRTLERİN, BİRİSİ TÜRKLERİN DİĞERİ DE KUMSALLARIN PARTİSİYİM DİYOR"

  Siz fitneye, teröre, yolsuzluğa dur dediniz. Ticarette öne çıkmanızdan rahatsız oldular, elitler kalkınmanızdan rahatsız oldular. Birisi çıkıyor ben Kürtlerin partisiyim diyor, biri Türklerin partisiyim diyor diğeri de kumsalların partisi.

  "CHP PENSİLVANYA'NIN MAŞASI"

  Batı'da ne varsa Doğu'da da Güneydoğu'da da o olacak, hiç fark kalmayacak. Sanmayın ki bunların derdi çevredir, yolsuzluktur, bunların derdi ranttır, kaos çıkartmaktır. CHP Pensilvanya'nın maşası, MHP aynı şekilde. Pensilvanya bu partilere montaj servis ediyor bunları maşa olarak kullanıyor.

  "DİRENEMİYOR BU PARTİLER ŞANTAJA BOYUN EĞİYORLAR"

  Mahkeme Başbakan'ın telefonlarının dinlenmesi karını veremez. Ama bunlar dinledi. Bunlar alçak, bunlar adi, bu vatana ihanettir. Kendi yol arkadaşlarını dinleyecek kadar haysiyetsizler.  Şuanda ittifak yaptıkları partileride dinlediler hala da dinliyorlar. Direnemiyor bu partiler şantaja boyun eğiyorlar. Ey Pensilvanya'daki zat siyasete madem bu kadar meraklısın çık gel kur partini bu millet boyunun ölçüsünü alsın.

  "POLİSİ ÇOCUĞUN KAÇ YAŞINDA OLDUĞUNU NEREDEN BİLECEK"

  Ey Kılıçdaroğlu sen faki fukara, garip gurebasın benim orda burada hesabım varsa getir onları sana vereceğim. Şehitlerin kanı ile kurulan bu ülkeyi hainlere emenet etmeyeceğiz. Elinde sapanve yüzü poşulu çocuk biber gazı fişeği ile maalesef hayatını kaybetti. Polisin çocuğun kaç yaşında olduğunu nerden bilecek.

  Ayrıca Berkin Elvan'ın annesini çocuğumun katili Başbakan'dır açıklamasına cevap veren Erdoğan "Mezara demir bilye ve karanfil atmanıza anlam vermedim" dedi. 

  Erdoğan: Polis çocuğun kaç yaşında olduğunu nerden bilecek

  "REYHANLI PATLAMASININ ALTINDAN NE ÇIKTI"

   Başka babalar da gördük, Burak Can Karamanoğlu'nun babası sağduyu çağrısında bulununuyor, olaylar büyümesin diye çocuğun cenazesini Giresun'a götürdü. 8 aylık polisimiz de maalesef bu olaylar kapsamında şehit oldu. Malum medya manşetlerinden kan döküyor. bunlar Türkiye'yi yıpratmak isteyenlerin maşası. Reyhanlı patlamasının altında ne çıktı, CHP'yi Suriye'ye götüren yapı var. Pensilvanya'daki zat tahrik için taziye mesajları yayınlıyor. Kaygısız ol Gaziantep biz bunun hesabını soracağız."

  Başbakan Erdoğan: Reyhanlı patlamasının altından ne çıktı

   


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir