Euro
10.0676
-0.11%
Dolar
8.5484
-0.18%
Altın
495.62
-0.39%
Borsa
1.352
-0.86%
Bitcoin
291.709
0.21%
28ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 28 C

  Başbakan Erdoğan'ın Kastamonu mitingi konuşması İZLE

  Başbakan Erdoğan, Kastamonu'da halka hitap etti.
  • 25.03.2014 - 13:49
  Başbakan Erdoğan'ın Kastamonu mitingi konuşması İZLE

  Başbakan Erdoğan ın Kastamonu mitingi konuşması İZLE #1

  Başbakan'ın konuşmalarının satır başları;

  "Kurtuluş için savaşan şehir Kastamonu, şehitler, evliyalar diyarı Kastamonu seni yürekten selamlıyorum.  Kastamonu'da konvoyumuzun dönüşü sırasında alçakça saldırı oldu. Bir polis memurumuz şehit oldu. Buna bile düzmece dediler. 2009 senesinde yine bugün 25 Mart'ta Muhsin Yazıcıoğlu'nu rahmetle yaad ediyorum. Rabbim Kastamonu'yu korusun, ilmini bereketini artırsın.

  Başbakan Erdoğan'ın Kastamonu mitingi konuşması İZLE

  "YA ESKİ TÜRKİYE YA DA YENİ TÜRKİYE KAZANACAK"

   Mart'ta ya eski Türkiye diyeceğiz, ya da yeni Türkiye diyeceğiz.. Ya kirli siyaset ya da temiz siyaset diyeceğiz. Kirli siyaset diyenler gitsin MHP'ye, CHP'ye BDP'ye oyunu versin. Temiz siyaset diyenler her zamanki gibi AK Parti'ye oy versin.

  "EY BAHÇELİ MADEM GÜVENİYORDUN NEDEN GÖNDERDİN MİLLETVEKİLLERİNİ"

  Bu Pensilvanya'nın alim maskesi altında ne işler çevirdiğini anlatacağım. Edep dışı siyaseti nasıl yaptıklarını anlatacağım. Önce ahlaksız görüntüleri internet üzerinden servis ederek CHP'yi dizayn ettiler. MHP milletvekillerini kasetle götürdüler. Ey Bahçeli madem vekillerine güveniyordun neden gönderdin. Bahçeli, İmralı'ya ne söz verdin diyor. Hayatım boyunca vatanımı ve milletimi kimseye satmadım.  

  Başbakan Erdoğan ın Kastamonu mitingi konuşması İZLE #2

  "BUNLAR CEMAAT DEĞİL ÖRGÜT"

  Beni dinlediler, Cumhurbaşkanı'nı, Genelkurmay Başkanı'mı, bakanlarımı, milletvekillerimi dinlediler. Bunlar cemaat değil örgüt örgüt! Bunların yaptığının terör örgütünün ne farkı var. Bunlarda yalan var, takiyye var.

  "MHP'Yİ DESTEKLEME KARARI ALDILAR"

  Bir odadan geldim diyor ama şimdi Pensilvanya'da saltanat saraylarında yaşıyor. Milletten topladıkları immetleri buralara harcadılar. Pensilvanya'daki zat çıktı MHP, CHP ve BDP'ye destek verdi. AK Parti'ye oy vermeyin dedi. Kastamonu'da MHP'yi destekleme kararı aldılar.

  "TEHDİT Mİ EDİLİYORSUNUZ? HEMEN BİZE BİLDİRİN"

  Şimdi buradan döndüğünüzde evlerinizin camlarına balkonlarına AK Parti, Türk bayrakları asmaya var mısınız? Bu psikolojik üstünlüktür her yeri bayraklarla donatın. Tehdit mi ediliyorsunuz? Hemen emniyete, kaymakamlığa ve valiliğe bildirin. Eğer gereği yapılmıyorsa bize bildirin biz gereğini yaparız.

  "EVDE KALAN GENÇ KIZLARIMIZI TEHDİT EDİYORLAR"

  Evlerde kalan kız öğrencilere 'elimizde görüntülerin var' diyorlar. Kızımızın erkek arkadaşıyla konuşmasını görüntüleyip farklı anlamlar yükleyerek ailene veririz diyorlar. Bunlar örgüt örgüt! Esnafa 'telefon kayıtların elimizde bunları yayınlarız' diyerek tehdit ediyorlar.

  "METRO TURİZM'İ HARACA BAĞLAMIŞLAR"

  Metro Turizm'in sahibini tehdit etmişler. Görüntüler, konuşma kayıtların var yardım edeceksin demişler. Bugün açıkladı. Gazetelerde haberler var. Sanatçılara, iş adamlarına hiç çekinmeden tuzak kuruyorlar. Sandık üzerinden tuzaklara hazırlanıyorlar. Asla seçim kağıdının üzerine birşeyler yazmayın. Karalanmış kağıt verirlerse almayın.  

  "BELEDİYECİLİK BİZİM İŞİMİZ"

  CHP ve MHP, Pensilvanya'nın kuyruğu oldu. Kastamonu'da yerel yönetimi değiştirmeye var mısın Kastamonu? Belediyecilik bunların işi değil, bizim işimiz. Bu Pensilvanya'nın emniyette, yargıda, diğer birimlerde uzantıları var. Bunlar 30-35 yıldır sızmadıkları yer bırakmamışlar. Bakın, istihbarat teşkilatımızın tırlarına Adana'da alçakça bir operasyon yaptılar. İnanın başka devletin savcısı, emniyet birimi olsa o alçaklığı yapmazdı.

  "HEP BİRLİKTE BAAS REJİMİNİN ASKERLERİ OLDULAR" 

  Çok ilginç, Suriye daha tepki vermeden CHP bu hadiseye tepki verdi. Bunların yayın organları, yandaş medyaları var ya hepsi birden tepki veriyor. Daha Suriye kendisini savunmadan CHP onun yerine Suriye'yi savunuyor. Bütün bu süre içerisinde bu CHP, MHP, BDP, Pensilvanya hep birlikte Baas rejiminin askerleri oldular.

  "SİZ AMERİKA'DAKİ TWITTER'IN MI AVUKATISINIZ?"

  Sen kalkıp da Amerika'da Amerika Başkanına Tayyip Erdoğan'a yapılan hakareti yapamazsın. Yaptığın anda indirirler seni. Bu kalkacak Tayyip Erdoğan'a her türlü hakareti yapacak ve bunları Twitter'dan bütün uyarılara rağmen indirmeyecekler, aynı şekilde bakanlarıma bu tür şeyleri yapacaklar, uyarılara rağmen indirmeyecekler, mahkeme kararlarına rağmen indirmeyecekler, biz de seyredeceğiz. Ben şimdi o televizyonlara çıkanlara söylüyorum, siz Amerika'daki Twitter'ın mı avukatısınız, bu milletin başbakan, bakan veyahut da milletin mi avukatısınız."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir