Euro
10.0081
-0.6%
Dolar
8.402
-0.63%
Altın
493.93
-0.66%
Borsa
1.384
-0.52%
Bitcoin
327.450
-4.16%
34ºC
İstanbul
Güneşli 34 C
  Başbakan Erdoğan'ın Sakarya mitingi konuşması İZLE

  Başbakan Erdoğan'ın Sakarya mitingi konuşması İZLE

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya Kent Meydanı'nda çoşkulu bir kalabalığa hitap etti.
  • 20.03.2014 - 14:11

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya mitinginde konuştu. Konuşmasında, Gülen, MHP ve CHP'ye yüklenen Erdoğan miting alanında açılan bir pankarta önce güldü, sonra Kılıçdaroğlu'na yüklenen mesajlar verdi.

  KILIÇDAROĞLU BENİM KİLOMDA DEĞİL

  Miting alanında, Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun pehlivan olarak güreştiği bir pankart açıldı. Pankartta, Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu'nun sırtını yere getirmesi anlatılıyordu. Pankartı gören Başbakan bir süre gülümsedi sonra ise "O benim muhatabım değil ki, benim kilomda değil, indirebilirsiniz pankartı" dedi. İşte Erdoğan'ı gülümseten o pankart;

  Başbakan Erdoğan ın Sakarya mitingi konuşması İZLE #1

  Sakarya'da Erdoğan'ı güldüren pankart İZLE

  Başbakan Erdoğan'ın konuşmalarının satır başları;

  "KİMSE BU TOPRAKLARDA AMELİYAT YAPAMAZ"

  "Sakarya.... Bugün başka güzel Sakarya... Burdan tüm Sakarya'yı selamlıyorum.. Bizde ayrımcılık yok. Yaradılanı yaratandan dolayı seviyoruz.  Bu topraklar 780 bin kilometreyle vatan toprağıdır. Kimse bu topraklarda ameliyat yapamaz. Kim bu ülkede operasyon yapmaya çalışırsa bedelini öder.

  Erdoğan: Fethullah Gülen 9 şehidimiz için ağladı mı İZLE

  Başbakan Erdoğan ın Sakarya mitingi konuşması İZLE #2

  "NİĞDE'DEN ACI HABER ALDIM"

  Niğde'den acı haber aldı. 2 askerimiz ve bir polisimiz şehit oldu. Şehitlerimize rahmet diliyorum, yakınlarına başsağlığımı iletiyorum. Bunu niye burda söylüyorum. Başbakan'ın hiç birşeyden haberi yokmu dememeleri içiin diyorum.

  "İNZİVAYA ÇEKİLDİM DİYOR SAKARYA'DA ÇEKİLEMEZ MİYDİN?"

  Tek ceketim var diyip, dünyayı ceketin içine sığdıranlara milletim itiraz ediyor. Pensilvanya'da inzivaya çekildim diyor.. Neden kendi ülkende çekilmedin? Sakarya'da çekilemez miydin? Bu nasıl bir inziva Allah aşkına.. Holding yönetiyor, şirket yönetiyor.. milyonlarca şirket yönetiyor.. Türkiye'de insanların konuşmalarını dinliyor, hatta yatak odalarını izliyor.. 

  "TÜRKİYE'DE YETİŞMİŞ ASIRLIK AĞAÇLARIN YAPRAKLARINI DÖKEBİLECEĞİNİ ZANNETTİ"

  Ne diyordu Selahattin Şimşek? "Hakikatler yapraklarını hiçbir sonbahar da dökemediği asırlık ağaçtır."  İşte bu Pensilvanya'daki zat, Türkiye'de yetişmiş asırlık ağaçların yapraklarını dökebileceğini zannetti.

  Başbakan Erdoğan ın Sakarya mitingi konuşması İZLE #3

  Sakarya'da Erdoğan'ı güldüren pankart İZLE

  "PENSİLVANYA CHP'YLE MHP'YLE YOL ARKADAŞLIĞI YAPIYOR"

  Pensilvanya, CHP'yle yol arkadaşlığı yapıyor. Pensilvanya, camileri ağıra çeviren, kitapları yasaklayan CHP'yle yol arkadaşlığı yapıyor. MHP'yle yol arkadaşlığı yapıyor.. Manşetlerinden kan damlayan medyayla, rant peşinde koşan iş adamlarıyla yol arkadaşlığı yapıyor.. Yeter ki AK Parti'yi düşürelim.. Ama işte cevap burda...Cevap Sakarya'da.

  "FETHULLAH GÜLEN 9 ŞEHİDİMİZ İÇİN AĞLADI MI?"

  Bunlar Mavi Marmara vurulduğunda gülenlerdi. Fethullah Gülen 9 şehidimiz için ağladı mı? uriye'de, Filistin'de Mısır'da ölen müslüman kardeşlerimiz için ağladın mı?

  "YAV BURANIN ALTI OTOPARK!"

  Kılıçdaroğlu, Sakarya'ya geldi dimi? burada mı yaptı mitingi? Diyor ki, "Ak Partili belediye buraya bir tane otopark yapmamış" diyor.. Fakat bu CHP'nin belediye başkanına da yazıklar olsun. Yav şuranın altı otopark ya otopark! Mitingi yaptığı yerin en olduğundan haberi yok. 

  "KILIÇDAROĞLU İSTİFA ETTİ Mİ? ETMEDİ"

  Bunların eline 3 tane koyun verin kaybeder gelir. Bunlar da yalan var, takiyye var, iftira var Kılıçdaroğlu 2011 seçimlerinde yüzde 40 oy alamazsak istifa edeceğiz diyor. ne kadar oy aldı yüzde 26. İstifa etti mi? etmedi. Yalancıdan başbakan olmaz. 3 seçimdir nal topluyosun. Çünkü millet yalancıyı başbakan yapmıyor."

  Başbakan Erdoğan ın Sakarya mitingi konuşması İZLE #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir