Euro
0.00%
Dolar
0.00%
Altın
0.00%
Borsa
0.00
0.00%
Bitcoin
487.475
0.62%
-3ºC
İstanbul
Çok bulutlu -3 C

  Bekir Bozdağ, CHP ve MHP'ye birleşin çağrısında bulundu

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, çözüm sürecinin bir çözülme olmadığını işaret ederek "CHP ve MHP birleşsin. Tekleşin daha iyi olur" dedi.
  • 16.11.2014 - 17:03
  Bekir Bozdağ, CHP ve MHP'ye birleşin çağrısında bulundu

  Bekir Bozdağ, CHP ve MHP ye birleşin çağrısında bulundu #1

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Antalya’da partisinin Erdem Beyazıd Kültür Merkezi’ndeki Kepez İlçe Teşkilatının 3. Olağan Kongresine katıldı. 2002 Türkiye’si ile bugünün Türkiye’sinin her alanda kıyas götürmeyecek şekilde farklı olduğuna değinen Bakan Bozdağ, her alanda Türkiye’nin, milletin yolunun açıldığını kaydetti.

  "BİRLEŞİN, İKİ LEVHA, İKİ GENEL BAŞKAN.. İSRAFA SON VERİN"

  Çözüm sürecinin bir çözülme olmadığını işaret eden Bakan Bozdağ, CHP ve MHP'ye birleşin çağrısında bulunarak şunları söyledi;

  "Bir birlik kardeşlik ve Türkiye’nin huzurunu sükununu her bölgede tesis etme sürecidir. MHP benim aklım yetti yeteli ülke bölündü bölünüyor lafı söylüyor. Dün komünizm geliyordu, şimdi bahseden yok. Onun için 12 Eylülden önce binlerce fidan toprağa gitti. Sonra geldiler 99 da hükümet ortağı oldular. Ortak oldunda gencin ölümüne neden sebebiyet verdiniz. Bak şimdi ne oldu ortak belediye başkan adayı gösteriyorlar. Yetmedi ortak Cumhurbaşkanı adayı gösteriyorlar. Onun için ben diyorum ki bu ortaklığı bir adım daha ileri götürün yani birleşin. İki levha, iki tane genel başkan, iki teşkilat iki tane grup zaman mekan ve para israfı. Bu israfa son verin. Tekleşin daha iyi olur.

  "SLOGAN ATMAK KOLAY"

  Slogan atmak kolay, siyaseti ülkenin her yerinde yapacaksın. Burada teşkilatlarınız nasıl çalışıyorsa oralarda da öyle çalışsın. Sadece belli bölgelerde siyaset yapmayı bırakıp, her yerinde yapmak olacaktır. AKP’nin ortaya koyduğu çözüm süreci Türkiye’yi büyütecek bir süreçtir. Bunu istemeyen uluslararası güçler var, içeride hainler var. İstiyorlar ki Türkiye bir 30 yıl daha terörle uğraşsın istiyorlar."


  Görüş Bildir