Euro
10.0226
-0.14%
Dolar
8.44
0.02%
Altın
492.08
-0.03%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
344.580
-1.06%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C

  Bekir Bozdağ: Tek dert Tayyip Erdoğan

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Kırşehir'de yaptığı konuşmasında, "Tek dert, Tayyip Erdoğan’la halkın arasındaki muhabbet bağını koparmak" ifadelerini kullandı.
  • 22.03.2014 - 17:01
  Bekir Bozdağ: Tek dert Tayyip Erdoğan

  Bekir Bozdağ: Tek dert Tayyip Erdoğan #1

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti tarafından Cacabey Meydanı’nda düzenlenen açık hava toplantısına katıldı.

  Bekir Bozdağ: Tek dert Tayyip Erdoğan #2

  "HER DEFASINDA VATANDAŞ KAYBETTİ"

  Bozdağ, yaptığı konuşmada, "İftirayla, yalanla, dolanla yarış yapanlara bizim böyle bir yarışta yerimiz yok. Bugüne kadar yalanda, iftirada yarış yapmadık. Bizim buna ahlakımız müsaade etmez. Yıllar yılı sorunlar yaşandı. Sorunlar daha büyük sorunlar doğurdu. Ama her defasında vatandaş kaybetti" dedi.

  "PENSİLVANYA'DAN İFTİRA HORTUMU KOYANLAR VAR YA HEPSİ AYAĞA KALKTI"

  Bozdağ'nın konuşmalarının satır başları;

  "Şimdi insansız hava araçlarını biz yapıyoruz, aynı zamanda ihracatını yapıyoruz. Füzelerimiz yok kendi imal ettiğimiz, Çin’le Amerika ihaleye girdi ve biz Çin’e verdik. Dedik ki, ’Biz bunu Türkiye’de imal edeceğiz. Türkiye’de kurarsanız, teknoloji transfer ederseniz, Türkiye’de yapılabilir hale gelirse vereceğiz.’ ’Tamam’ dediler, verdik. Malum medya, malum sermaye, Pensilvanya’dan iftira hortumu koyanlar var ya hepsi ayağa kalktı.

  "BİZLERİN GÜÇLENMESİNDEN RAHATSIZ OLANLAR VAR"

  Kendi füzelerimizi kendimiz yapacağız. Türkiye kendi silahını kendi üretecek. Türkiye’de bazı sermaye rahatsız bizden. Türkiye’deki bazı medya rahatsız bizden. Çeteler, mafyalar rahatsız bizden. Türkiye’nin onurlu dış politikasından rahatsız olanlar var. Bizlerin güçlenmesinden rahatsız olanlar var.

  "BAŞBAKAN ERDOĞAN İLE MİLLETİN MUHABBET BAĞINI KOPARTMAYA ÇALIŞIYORLAR"

  Hep beraber diyorlar ki, ’Bizim bu işi bitirmemiz lazım.’ Onun için Gezi olayları yetmedi, kapatma davası yetmedi, Cumhuriyet mitingleri yetmedi, darbe teşebbüsleri yetmedi, 17 Aralık sürecini başlattılar. Adeta dünyanın dört bir yanında iftira kampanyası ile Başbakan Tayyip Erdoğan ile milletin muhabbet bağını kopartmaya çalışıyorlar."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir