Petrol
94.28
-0.59%
Euro
18.2068
0.11%
Dolar
18.58
-0.02%
Altın
1.021
-0.11%
Borsa
3554
0.00%
Bitcoin
375.116
-1.39%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 17 C

  Binali Yıldırım kendi taklidine çok güldü - Video

  Erdoğan'ı güldüren Down sendromlu sporcular bu sefer de Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ı güldürdü.
  • 22.03.2012 - 13:40
  Binali Yıldırım kendi taklidine çok güldü - Video

  Binali Yıldırım kendi taklidine çok güldü - Video #1

  Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın kabul ettiği Down sendromlu sporcular şarkılarla ve taklitlerle Bakan Yıldırım'ı keyiflendirdi. Down sendromlu sporcular Bakan Binali Yıldırım'a arkasında ismi yazılı forma, madalya ve kaşkol hediye etti.

  BAKANI TAKLİT ETTİ

  Sami Kiraz isimli sporcu 'Ankara'nın Bağları' isimli şarkıyla, Çağkan Yılmaz ise Bakan Binali Yıldırım ve Cem Yılmaz taklidiyle ziyaretin neşe kaynağı oldu. Bakan Yıldırım, halk oyunu dalında başarılı olan Çağkan Yılmaz'dan kendisine Harmandalı oyununu öğretme sözü aldı.

  HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

  "ÇOK GÜZEL İŞLERE VESİLE OLUYORUZ"

  Down sendromlu sporculara 'Siz Sporun Melek Yüzlerisiniz' diyen Bakan Yıldırım, "Federasyon olarak çok güzel işlere vesile oluyorsunuz ve başarılara imza atıyorsunuz. Başarılarınızın küçük bir parçasını bu vesile ile kamuoyuyla paylaşıyoruz. Bugün burada vücutta bulunan engellerin bir anlam ifade etmediğini görüyoruz." dedi.

  Esasında Down sendromunun bir hastalık olmadığını ifade eden Yıldırım, Down sendromlularda kromozom sayısının bir fazla olduğunu, bu nedenle fazlaları olduğunu, eksikliklerini bulunmadığını vurguladı.


  Görüş Bildir