Euro
10.0721
-0.07%
Dolar
8.5574
-0.08%
Altın
495.15
-0.48%
Borsa
1.352
-0.86%
Bitcoin
277.167
0.02%
27ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 27 C

  Çelik: AK Partili arkadaşların gözleri fosforlu değil

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, yerel seçimlerde yaşanan elektrik kesintileriyle ilgili konuştu.
  • 30.03.2014 - 23:23
  Çelik: AK Partili arkadaşların gözleri fosforlu değil

  Çelik: AK Partili arkadaşların gözleri fosforlu değil #1

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, sayımlarda yaşanan elektrik kesintileri hakkında açıklamada bulundu.

  "AK PARTİLİ ARKADAŞLARIN GÖZLERİ FOSFORLU DEĞİL"

  Çelik, yaptığı açıklamasında, "Elektrik kesildiği zaman AK Partili arkadaşların gözleri fosforlu değil. Onlar da karanlıkta göremez." dedi.

  Çelik: AK Partili arkadaşların gözleri fosforlu değil #2

  Hüseyin Çelik'in açıklamalarının satır başları;

  "'YAVAŞ GARDAŞIM YAVAŞ' DİYEREK HİTAP ETMEK İSTİYORUM"

  "Ankara'nın 25 ilçesinin 21'i AK Parti tarafından kazanılmış görünüyor. Bunlar resmi sonuçlar değildir. CHP Büyükşehiri kazanıyor nasıl oluyorsa. CHP'liler sokaklara çıkmış vaziyetteler kutlama yapıyorlar. Kendilerini mahcup etmesinler. -Bunlar kendi eski genel başkanları İsmet Paşa'dan da ders almamış. İlk sonuçlara göre DP hezimete uğruyor İsmet Paşa'yı zorluyorlar çık ilan et diye. İsmet Paşa 'kırsaldan oylar gelince işin şekli değişir diyor. İsmet Paşa'nın öngörüsü CHP'yi ucuz kahramanlıktan kurtarmıştır. -Halkı kandıran bazı açıklamalar yapıyorlar. Sayın Yavaş'ın seçim sloganıyla hitap etmek istiyorum, 'Yavaş gardaşım yavaş' .

  "2 SAAT SONRA TÜRKİYE'NİN MANZARASI ÇOK DAHA NET GÖRÜNECEKTİR"

  Cihan haber ajansı temennisini yansıtıyor. CHP'liler sonuç kendi lehlerine çıkmadığı için AA'yı suçlamaya başladılar. Sükunetle seçim sonucunu takip edeceğiz. YSK zaten resmi sonuçları açıklayacak. Antalya'da da AK Parti açık ara öndedir, İstanbul ve Ankara'da da açık ara öndedir. Herhangi bir tahrike kapılmadan seçimin sonuçlarının bekleyelim. Zannediyorum 2 saat sonra Türkiye'nin manzarası çok daha net görünecektir. Anket firmaları çok iyi tahminler yapıyorlar. Çalıştığımız anket firmaların bizi yanıltmadığını bir kez daha anladık. Sayın Mansur Yavaş'a da kaybederse 'Bu bir yarıştı bu dünyanın sonu değildir' deriz. CHP'li arkadaşlarımıza selamlarımızı sevgilerimizi gönderiyoruz onlar bize kin kussa bile.

  "AK PARTİ 10 PUAN ÖNDE BİTİRMESİ SÖZ KONUSU"

  Yenilen insanın mutlaka bir mazereti vardır. Bu sefer seçime gölge düşürebilmek için, 'seçimde bazı hileler yapıldı' dedirtebilmek için önceden bu gerekçekleri hazırladılar. Şimdi elektirik, kesildi. AK Partililerin gözleri fosforlu falan değil. Bu ağlama sızlamalara gerek yok. AA'nın verilerine göre İstanbul'da AK Parti 48,5 CHP 29,2. Ankara'dan gelenleri söyleyeyim size. AK Parti'nin 6-7 puan belki 10 puan önde bitirmesi söz konusu olabilir."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir