Petrol
109.55
0.41%
Euro
17.7048
-0.69%
Dolar
16.7232
-0.95%
Altın
994.95
-0.48%
Borsa
253
-0.94%
Bitcoin
359.651
-0.85%
24ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 24 C

  CHP Kütahya İl Yönetimi görevden alındı

  CHP Kütahya İl Yönetimi, Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu (MYK) kararı gereği görevden alındı.İl Başkanlığına, Avukat Şeref Han atandı.
  • 09.05.2014 - 12:34
  CHP Kütahya İl Yönetimi görevden alındı

  CHP Kütahya İl Yönetimi görevden alındı #1

  Yeni İl Başkanı Avukat Şeref Han, geçici yönetimi en kısa sürede oluşturacağını ve 45 gün içerisinde tüzük gereği kongreye gidileceğini söyledi.

  CHP'NİN PARTİ POLİTİKALARININ BELİRLENMESİ

  Han, ülke genelinde özellikle Cumhurbaşkanlığı seçimi ve 2015 yılında yapılacak olan genel seçimlerde, CHP'nin parti politikalarının belirlenmesi ve uygulanması için parti teşkilatlarının daha çok harekete geçirilmesi sebebiyle kan değişikliğine gidildiğinide belirtti.

  "KÜTAHYA'NIN HER NOKTASINA YENİDEN AYAK BASACAĞIZ"

  Yeni İl Başkanı Şeref Han, konuşmasını şöyle sonlandırdı;

  "Bu değişiklikler çerçevesinde Kütahya'da da partili arkadaşlarımızın arasında kendi bilgi ve görüşleri doğrultusunda bazı görev değişikliklerine gidilmiştir. Şimdiye kadar bana verilen görevden kaçmam söz konusu olmadı. Geçmiş de de partim ve ülkem adına verilen hiçbir görevden kaçmadım. CHP Kütahya İl Başkanlığı tek başına yapılacak bir iş olmadığı gibi, tek başına yapmanın da doğru olmadığını düşünüyorum. Kütahyalının sıkıntıları var. Kütahya'nın her noktasına yeniden ayak basacağız. Kütahya'nın iş sıkıntısı var, Kütahya'nın ekmek sıkıntısı var, ulaşım sıkıntısı var. Kütahya'nın sürekli olarak iktidara verdiği desteğin asla alamadığı yatırım sıkıntısı var.

  "SIKI BİR MUHALEFET GÖREVİ YÜRÜTME DÖNEMİ "

  Doğru ve hak aranacaksa benim kadar Kütahyalılarında sorumluluğu var. Birlikte hakkımızı aramamız gerekiyor. Ben geçiciyim, benden öncekilerde geçiciydi ancak Cumhuriyet hepimizin omuzları üzerinde yükselecektir. Buradan bütün yurttaşlarıma sesleniyorum. Kütahya'da, sadece sıkı bir muhalefet görevi yürütme dönemi aşılmıştır. Bundan sonrası sıkı bir iktidar mücadelesi dönemi olacaktır."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir