Petrol
77.65
0.62%
Euro
19.6241
0.18%
Dolar
18.6498
0.09%
Altın
1.068
-0.21%
Borsa
4818
-0.18%
Bitcoin
318.040
0.00%
11ºC
İstanbul
Güneşli 11 C

  CHP'li adayın seçim vaadi: Survivor kaldırılır

  CHP İstanbul Milletvekili Adayı Kazım Bilgen, seçilmesi halinde Survivor yarışmasının gerekirse kaldırılabileceğini söyledi.
  • 19.03.2015 - 09:14
  CHP'li adayın seçim vaadi: Survivor kaldırılır

  chp

  CHP İstanbul Milletvekili Adayı Kazım Bilgen, katıldığı "Medya Toplumu" konulu söyleşide çarpıcı açıklamalarda bulundu.

  CHP İstanbul Milletvekili Adayı İsmar Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Bilgen, medyanın toplum üzerindeki olumsuz etkilerinden bahsedererek ilginç bir seçim vaadinde bulundu.

  "GEREKİRSE SURVİVOR BİLE YAYINDAN KALDIRILIR"

  Bilgen, "Ahlaki çöküntü, din üzerinden, medya üzerinden sanki gelişmeymiş gibi pompalanıyor. İnsanlar birbirlerinin kuyusunu nasıl kazırım tarzı programlarla ilgilenirken düşünemiyor ve üretemiyor. Gerekirse Survivor bile yayından kaldırılır" dedi.

  "AHLAKİ ÇÖKÜNTÜ POMPALANIYOR"

  Her toplumsal patlamanın, en az 4 saat süren televizyon programlarıyla her gün söndürüldüğünü ve üzerinin örtüldüğünü belirten Kazım Bilgen; “Ahlaki çöküntü, din üzerinden, medya üzerinden sanki gelişmeymiş gibi pompalanıyor. İnsanlar birbirlerinin kuyusunu nasıl kazırım tarzı programlarla ilgilenirken düşünemiyor ve üretemiyor. Diyeceksiniz ki yasak çözüm mü? Düzenleme getirilecek, gerekirse “Survivor”, “Bu Tarz Benim” gibi programlar yayınlardan kaldırılacak. Mustafa Kemal Atatürk’ün yasaklandığı bir süreçte, bilinci uyuşturan formatlar meydanda at oynatırken, üretimin yeniden sağlanabilmesi için, asıl; düşünmenin önüne geçen her şeyin hukuksal ve toplumsal ayarı verilmelidir. Bunun için gereken siyasi ve hukuki ne kadar çözüm varsa hepsini uygulamak için çalışıyoruz” dedi.

  CHP li adayın seçim vaadi: Survivor kaldırılır #2


  Görüş Bildir