Petrol
112.27
1.16%
Euro
17.5121
-0.08%
Dolar
16.6365
0.67%
Altın
972.63
0.39%
Borsa
2481
-1.90%
Bitcoin
349.306
0.68%
27ºC
İstanbul
Çok bulutlu 27 C
  CHP'li Aykut Erdoğdu sokak çağrısı yapıp tehdit etti

  CHP'li Aykut Erdoğdu sokak çağrısı yapıp tehdit etti

  CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu canlı yayında sokak çağrısı yapıp hükümeti açık açık tehdit etti: "Bu ülkeyi size dar ederiz."
  • 23.01.2016 - 11:12

  CHP li Aykut Erdoğdu sokak çağrısı yapıp tehdit etti #1

  CHP'li vekiller Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik çirkin üslubunu sürdüren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan feyiz almaya devam ediyor.

  Halk Tv'de Uğur Dündar'ın sunduğu 'Halk Arenası' programına konuk olan CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'dan skandal sözler geldi.

  CHP'li Aykut Erdoğdu sokak çağrısı yapıp tehdit etti VİDEO

  "GEREKİRSE SOKAK SOKAK DİRENİŞE GEÇERİZ"

  Hükümete gözdağı veren Erdoğdu 'Gerekirse sokak sokak direnişe geçeriz. Bize nasıl müdahale ediyorsanız biz de öyle müdahale ederiz. Hepinizi uyarıyorum. Biz Kuvayi Milliyeyiz. Bu ülkeyi, bu dünyayı size dar ederiz.' dedi.

  CHP'li vekil Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret etti VİDEO

  "TÜRKİYE'NİN DELİSİNE DENK GELDİK"

  Aynı kanala konuk olan CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel de cumhurbaşkanına hakaret ediyor. Sertel, "Biz hem çok şanlıyız hem çok şanssızız. Aynı yüzyıl içinde hem Türkiye'ye bir deha gelmiştir ve ne yazık ki Türkiye'nin de bir delisine denk geldik. Dehamız Mustafa Kemal Atatürk'tür. Diğerini de zaten siz biliyorsunuz. Manisa'ya açılan hastanesinin de niye açıldığını iyi biliyorsunuz. Allah onu oraya getirmeyi nasip etsin" diyor.

  Sertel'in bu sözleri üzerine programı sunan Uğur Dündar, "Acaba meslek hayatımın son programını mı yapıyorum" diye konuşuyor.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir